Volver a la búsqueda

M-QUALI-BEST SRL

Activa

M-QUALI-BEST SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 252.353 lei și un profit net de 64.706 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 34563157 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #15858CAEN 8559 #2274

Datos generales

NombreM-QUALI-BEST SRL
CUI34563157
N.º de registroJ2015001250358
DirecciónACTORILOR, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8559
Códigos CAEN autorizados68116820702072107499821082998559
Fecha de registro26/05/2015
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

252 mil RON

vs 179 mil RON

≈ 50,1 mil €

Profit net (2025)

64,7 mil RON

vs -36 mil RON

≈ 12,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

65 mil RON

vs 43,4 mil RON

≈ 12,9 mil €

Angajați (2025)

0

2025

252 mil RON

+41%față de 2024Profit net64,7 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2016129 mil RONProfit net: 37,1 mil RON
2017147 mil RONProfit net: 29,6 mil RON
2018285 mil RONProfit net: 163 mil RON
2019270 mil RONProfit net: 118 mil RON
2020192 mil RONProfit net: 52 mil RON
2021161 mil RONProfit net: 25,9 mil RON
2022187 mil RONProfit net: 45,9 mil RON
2023221 mil RONProfit net: 62,2 mil RON
2024179 mil RONProfit net: -36 mil RON
2025252 mil RONProfit net: 64,7 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
252.353
≈ 50,1 mil €
64.706
≈ 12,8 mil €
0
2024
179.063
≈ 36 mil €
-36.017
≈ -7,24 mil €
—
2023
220.546
≈ 44,6 mil €
62.226
≈ 12,6 mil €
1
2022
186.643
≈ 37,8 mil €
45.876
≈ 9,3 mil €
—
2021
161.277
≈ 32,8 mil €
25.873
≈ 5,26 mil €
2
2020
192.111
≈ 39,7 mil €
51.975
≈ 10,7 mil €
2
2019
269.788
≈ 56,9 mil €
117.667
≈ 24,8 mil €
2
2018
284.677
≈ 61,2 mil €
162.784
≈ 35 mil €
2
2017
147.079
≈ 32,2 mil €
29.605
≈ 6,48 mil €
2
2016
128.831
≈ 28,7 mil €
37.145
≈ 8,27 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,6%

Ratio de liquidez corriente

7,11

Rotación de activos

3,34

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma M-QUALI-BEST SRL după CUI?

Cauți CUI 34563157. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M-QUALI-BEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M-QUALI-BEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M-QUALI-BEST SRL, CUI 34563157, nr. Reg. Com. J2015001250358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M-QUALI-BEST SRL în 2025?

M-QUALI-BEST SRL (CUI 34563157) a avut o marjă de profit net de 25,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).