Volver a la búsqueda

TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL

Activa

TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 400.317 lei și profitul net a fost de 233.864 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 34521640 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #11630CAEN 8622 #4847

Datos generales

NombreTRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL
CUI34521640
N.º de registroJ35/1161/2015
DirecciónROMULUS, 62, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8622
Códigos CAEN autorizados861086218690
Fecha de registro18/05/2015
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
LAZĂR CAIUS FULGERadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

400 mil RON

vs 380 mil RON

≈ 79,5 mil €

Profit net (2025)

234 mil RON

vs 271 mil RON

≈ 46,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

236 mil RON

vs 272 mil RON

≈ 46,8 mil €

Angajați (2025)

0

2025

400 mil RON

+5%față de 2024Profit net234 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2015Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -97 RON
201677,1 mil RONProfit net: -63,5 mil RON
201786,9 mil RONProfit net: 5,51 mil RON
2018105 mil RONProfit net: 29,7 mil RON
2019126 mil RONProfit net: 65,9 mil RON
2020124 mil RONProfit net: 70,6 mil RON
2021170 mil RONProfit net: 132 mil RON
2022237 mil RONProfit net: 213 mil RON
2023271 mil RONProfit net: 235 mil RON
2024380 mil RONProfit net: 271 mil RON
2025400 mil RONProfit net: 234 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
400.317
≈ 79,5 mil €
233.864
≈ 46,4 mil €
0
2024
379.753
≈ 76,3 mil €
271.272
≈ 54,5 mil €
0
2023
270.695
≈ 54,7 mil €
235.174
≈ 47,5 mil €
1
2022
237.130
≈ 48,1 mil €
213.064
≈ 43,2 mil €
0
2021
169.916
≈ 34,5 mil €
132.335
≈ 26,9 mil €
0
2020
123.531
≈ 25,5 mil €
70.642
≈ 14,6 mil €
—
2019
126.434
≈ 26,6 mil €
65.881
≈ 13,9 mil €
—
2018
105.343
≈ 22,6 mil €
29.651
≈ 6,37 mil €
—
2017
86.945
≈ 19 mil €
5506
≈ 1,21 mil €
—
2016
77.134
≈ 17,2 mil €
-63.475
≈ -14,1 mil €
—
2015
—
-97
≈ -21,8 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

58,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,2%

Ratio de liquidez corriente

1,54

Rotación de activos

0,99

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL după CUI?

Cauți CUI 34521640. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL, CUI 34521640, nr. Reg. Com. J35/1161/2015, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL în 2025?

TRATAMENTE SI ASISTENTA SFANTA MARIA SRL (CUI 34521640) a avut o marjă de profit net de 58,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).