Volver a la búsqueda

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.

Activa

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Ipotești, Comuna Ipotești, Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 234.122 lei și un profit net de 157.429 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 34475357 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Suceava #9382CAEN 7499 #684

Información general

NombreCV SERVICES & CONSULTING S.R.L.
CUI34475357
N.º de registroJ2015000402334
DirecciónLibertății, 4 E, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Código CAEN principal7499
Códigos CAEN autorizados71207499
Fecha de registro08.05.2015
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
VARVAROI CARMENadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

234 mil RON

vs 207 mil RON

≈ 46,5 mil €

Profit net (2025)

157 mil RON

vs 137 mil RON

≈ 31,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

158 mil RON

vs 137 mil RON

≈ 31,3 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
234.122
≈ 46,5 mil €
157.429
≈ 31,2 mil €
2
2024
207.098
≈ 41,6 mil €
137.090
≈ 27,6 mil €
2
2023
228.405
≈ 46,2 mil €
171.608
≈ 34,7 mil €
2
2022
154.263
≈ 31,3 mil €
105.221
≈ 21,3 mil €
2
2021
188.506
≈ 38,3 mil €
140.683
≈ 28,6 mil €
2
2020
130.040
≈ 26,9 mil €
84.880
≈ 17,5 mil €
2
2019
110.830
≈ 23,4 mil €
62.511
≈ 13,2 mil €
2
2018
90.530
≈ 19,5 mil €
49.052
≈ 10,5 mil €
2
2017
67.070
≈ 14,7 mil €
36.019
≈ 7,88 mil €
2
2016
62.190
≈ 13,8 mil €
31.487
≈ 7,01 mil €
2
2015
9430
≈ 2,12 mil €
-5000
≈ -1,12 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

67,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

16,73

Rotación de activos

1,4

Facturación por empleado

117 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 34475357. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CV SERVICES & CONSULTING S.R.L., CUI 34475357, nr. Reg. Com. J2015000402334, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. în 2025?

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. (CUI 34475357) a avut o marjă de profit net de 67,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).