Volver a la búsqueda

RQM CERTIFICATION SRL

ActivaRegistrada en IVA

RQM CERTIFICATION SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în município Timurara, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.702.148 lei și un profit net de 1.014.387 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 34221359 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #3173CAEN 7022 #383

Datos generales

NombreRQM CERTIFICATION SRL
CUI34221359
N.º de registroJ35/591/2015
DirecciónMARGINII, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7022
Códigos CAEN autorizados620270227120781082308559
Fecha de registro12/03/2015
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MATIEŞ DANIEL IONadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,7 M RON

vs 2,18 M RON

≈ 536 mil €

Profit net (2025)

1,01 M RON

vs 578 mil RON

≈ 201 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,44 M RON

vs 694 mil RON

≈ 286 mil €

Angajați (2025)

4

2025

2,7 M RON

+24%față de 2024Profit net1,01 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201576 mil RONProfit net: 53,3 mil RON
2016278 mil RONProfit net: 172 RON
2017933 mil RONProfit net: 146 mil RON
20181,13 M RONProfit net: 41,4 mil RON
2019904 mil RONProfit net: 39,5 mil RON
2020904 mil RONProfit net: 7,42 mil RON
20211,11 M RONProfit net: 107 mil RON
20221,53 M RONProfit net: 237 mil RON
20231,48 M RONProfit net: 154 mil RON
20242,18 M RONProfit net: 578 mil RON
20252,7 M RONProfit net: 1,01 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.702.148
≈ 536 mil €
1.014.387
≈ 201 mil €
4
2024
2.178.189
≈ 438 mil €
578.356
≈ 116 mil €
4
2023
1.483.703
≈ 300 mil €
154.356
≈ 31,2 mil €
3
2022
1.533.726
≈ 311 mil €
236.652
≈ 48 mil €
3
2021
1.105.530
≈ 225 mil €
106.925
≈ 21,7 mil €
3
2020
903.542
≈ 187 mil €
7419
≈ 1,53 mil €
3
2019
904.204
≈ 191 mil €
39.471
≈ 8,32 mil €
2
2018
1.127.365
≈ 242 mil €
41.427
≈ 8,9 mil €
3
2017
933.249
≈ 204 mil €
146.194
≈ 32 mil €
2
2016
277.826
≈ 61,9 mil €
172
≈ 38,3 €
2
2015
75.958
≈ 17,1 mil €
53.348
≈ 12 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

37,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

70,5%

Ratio de liquidez corriente

1,6

Rotación de activos

1,12

Facturación por empleado

676 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2016-02-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RQM CERTIFICATION SRL după CUI?

Cauți CUI 34221359. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RQM CERTIFICATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RQM CERTIFICATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RQM CERTIFICATION SRL, CUI 34221359, nr. Reg. Com. J35/591/2015, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RQM CERTIFICATION SRL în 2025?

RQM CERTIFICATION SRL (CUI 34221359) a avut o marjă de profit net de 37,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).