Volver a la búsqueda

RVS CONSTRUCT2U SRL

ActivaRegistrada en IVA

RVS CONSTRUCT2U SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 981.965 lei și un profit net de 429.914 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 34210651 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6693CAEN 4399 #833

Datos generales

NombreRVS CONSTRUCT2U SRL
CUI34210651
N.º de registroJ2015000565356
DirecciónDOINEI, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4221
Fecha de registro10/03/2015
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
RIVIŞ SIMONAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

982 mil RON

vs 799 mil RON

≈ 195 mil €

Profit net (2025)

430 mil RON

vs 90,7 mil RON

≈ 85,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

430 mil RON

vs 91 mil RON

≈ 85,4 mil €

Angajați (2025)

4

2025

982 mil RON

+23%față de 2024Profit net430 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2015432 mil RONProfit net: 30,7 mil RON
2016655 mil RONProfit net: 222 mil RON
2017487 mil RONProfit net: 125 mil RON
2018769 mil RONProfit net: 223 mil RON
2019770 mil RONProfit net: 2,42 mil RON
20201,79 M RONProfit net: 899 mil RON
2021314 mil RONProfit net: -257 mil RON
2022387 mil RONProfit net: 26,4 mil RON
2023906 mil RONProfit net: 272 mil RON
2024799 mil RONProfit net: 90,7 mil RON
2025982 mil RONProfit net: 430 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
981.965
≈ 195 mil €
429.914
≈ 85,3 mil €
4
2024
799.394
≈ 161 mil €
90.711
≈ 18,2 mil €
4
2023
906.079
≈ 183 mil €
271.718
≈ 54,9 mil €
5
2022
387.474
≈ 78,6 mil €
26.430
≈ 5,36 mil €
3
2021
314.218
≈ 63,9 mil €
-256.681
≈ -52,2 mil €
7
2020
1.793.320
≈ 371 mil €
899.263
≈ 186 mil €
10
2019
769.943
≈ 162 mil €
2423
≈ 511 €
7
2018
769.332
≈ 165 mil €
222.727
≈ 47,9 mil €
7
2017
487.038
≈ 107 mil €
125.137
≈ 27,4 mil €
4
2016
654.570
≈ 146 mil €
222.410
≈ 49,5 mil €
6
2015
432.428
≈ 97,3 mil €
30.705
≈ 6,91 mil €
9

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

43,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

3,08

Rotación de activos

1,45

Facturación por empleado

245 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2015-09-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RVS CONSTRUCT2U SRL după CUI?

Cauți CUI 34210651. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RVS CONSTRUCT2U SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RVS CONSTRUCT2U SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RVS CONSTRUCT2U SRL, CUI 34210651, nr. Reg. Com. J2015000565356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RVS CONSTRUCT2U SRL în 2025?

RVS CONSTRUCT2U SRL (CUI 34210651) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).