Volver a la búsqueda

GAMMA INFOCONT SRL

ActivaRegistrada en IVA

GAMMA INFOCONT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 99.852 lei și un profit net de 45.192 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 3414 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: București #100863CAEN 6920 #9921

Información general

NombreGAMMA INFOCONT SRL
CUI3414
N.º de registroJ40/1558/1991
DirecciónStr. ROVINE, 2, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Código CAEN principal6920
Fecha de registro10/04/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
MARINESCU GEORGETAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

88,5 mil RON

vs 99,9 mil RON

≈ 17,6 mil €

Profit net (2025)

36,2 mil RON

vs 45,2 mil RON

≈ 7,18 mil €

Capitaluri proprii (2025)

38,6 mil RON

vs 47,6 mil RON

≈ 7,66 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
88.452
≈ 17,6 mil €
36.181
≈ 7,18 mil €
1
2024
99.852
≈ 20,1 mil €
45.192
≈ 9,08 mil €
1
2023
106.552
≈ 21,5 mil €
55.710
≈ 11,3 mil €
1
2022
103.202
≈ 20,9 mil €
58.772
≈ 11,9 mil €
1
2021
99.852
≈ 20,3 mil €
50.737
≈ 10,3 mil €
1
2020
99.852
≈ 20,6 mil €
49.767
≈ 10,3 mil €
1
2019
106.552
≈ 22,5 mil €
56.013
≈ 11,8 mil €
1
2018
106.552
≈ 22,9 mil €
54.349
≈ 11,7 mil €
1
2017
106.552
≈ 23,3 mil €
71.867
≈ 15,7 mil €
1
2016
106.500
≈ 23,7 mil €
68.821
≈ 15,3 mil €
1
2015
99.800
≈ 22,5 mil €
57.550
≈ 12,9 mil €
1
2014
97.500
≈ 21,9 mil €
57.785
≈ 13 mil €
1
2013
89.550
≈ 20,3 mil €
41.718
≈ 9,44 mil €
1
2012
72.582
≈ 16,3 mil €
34.874
≈ 7,83 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

40,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

93,8%

Ratio de liquidez corriente

1,96

Rotación de activos

1,13

Facturación por empleado

88,5 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1997-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GAMMA INFOCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 3414. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAMMA INFOCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GAMMA INFOCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GAMMA INFOCONT SRL, CUI 3414, nr. Reg. Com. J40/1558/1991, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GAMMA INFOCONT SRL în 2025?

GAMMA INFOCONT SRL (CUI 3414) a avut o marjă de profit net de 40,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).