Volver a la búsqueda

SALVE FLP SRL

ActivaRegistrada en IVA

SALVE FLP SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în sat Popești, comuna Baciu, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7022, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 587.691 lei cu un profit net de 296.067 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 33784605 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #12500CAEN 7022 #1962

Información general

NombreSALVE FLP SRL
CUI33784605
N.º de registroJ12/3208/2014
DirecciónPOPEŞTI, 147, Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj
Código CAEN principal7022
Códigos CAEN autorizados6201620262037022
Fecha de registro10/11/2014
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

491 mil RON

vs 588 mil RON

≈ 97,4 mil €

Profit net (2025)

149 mil RON

vs 296 mil RON

≈ 29,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

149 mil RON

vs 296 mil RON

≈ 29,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
490.842
≈ 97,4 mil €
148.952
≈ 29,6 mil €
1
2024
587.691
≈ 118 mil €
296.067
≈ 59,5 mil €
1
2023
566.799
≈ 115 mil €
281.995
≈ 57 mil €
1
2022
430.113
≈ 87,2 mil €
173.493
≈ 35,2 mil €
1
2021
326.644
≈ 66,4 mil €
124.176
≈ 25,2 mil €
1
2020
328.397
≈ 67,9 mil €
157.552
≈ 32,6 mil €
1
2019
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
688.562
≈ 153 mil €
27.647
≈ 6,16 mil €
2
2015
531.578
≈ 120 mil €
18.721
≈ 4,21 mil €
2
2014
5964
≈ 1,34 mil €
-9982
≈ -2,25 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

30,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

1,92

Rotación de activos

1,83

Facturación por empleado

491 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-03-05—
2014-12-232020-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALVE FLP SRL după CUI?

Cauți CUI 33784605. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALVE FLP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALVE FLP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SALVE FLP SRL, CUI 33784605, nr. Reg. Com. J12/3208/2014, sediu Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALVE FLP SRL în 2025?

SALVE FLP SRL (CUI 33784605) a avut o marjă de profit net de 30,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).