Volver a la búsqueda

ENDOBĂLOI S.R.L.

Activa

ENDOBĂLOI S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.943.167 lei și un profit net de 568.524 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 33780514 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4157CAEN 8623 #779

Datos generales

NombreENDOBĂLOI S.R.L.
CUI33780514
N.º de registroJ2014002523351
DirecciónCONSTRUCTORILOR, 16, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8623
Códigos CAEN autorizados32508623869586978699
Fecha de registro07/11/2014
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,9 M RON

vs 1,94 M RON

≈ 378 mil €

Profit net (2025)

348 mil RON

vs 569 mil RON

≈ 69,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,46 M RON

vs 1,11 M RON

≈ 290 mil €

Angajați (2025)

3

2025

1,9 M RON

-2%față de 2024Profit net348 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20143,5 mil RONProfit net: 1,18 mil RON
201572,2 mil RONProfit net: 14,9 mil RON
2016119 mil RONProfit net: 56,1 mil RON
2017230 mil RONProfit net: 95,6 mil RON
2018245 mil RONProfit net: 22,5 mil RON
2019340 mil RONProfit net: 46,3 mil RON
2020419 mil RONProfit net: 176 mil RON
2021506 mil RONProfit net: 212 mil RON
2022674 mil RONProfit net: 326 mil RON
20231,42 M RONProfit net: 703 mil RON
20241,94 M RONProfit net: 569 mil RON
20251,9 M RONProfit net: 348 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.903.939
≈ 378 mil €
348.145
≈ 69,1 mil €
3
2024
1.943.167
≈ 391 mil €
568.524
≈ 114 mil €
4
2023
1.417.944
≈ 287 mil €
702.705
≈ 142 mil €
4
2022
674.427
≈ 137 mil €
325.581
≈ 66 mil €
3
2021
506.239
≈ 103 mil €
211.753
≈ 43 mil €
3
2020
419.150
≈ 86,7 mil €
176.434
≈ 36,5 mil €
3
2019
340.452
≈ 71,7 mil €
46.320
≈ 9,76 mil €
4
2018
245.045
≈ 52,7 mil €
22.486
≈ 4,83 mil €
3
2017
230.185
≈ 50,4 mil €
95.634
≈ 20,9 mil €
2
2016
119.449
≈ 26,6 mil €
56.118
≈ 12,5 mil €
1
2015
72.213
≈ 16,2 mil €
14.941
≈ 3,36 mil €
1
2014
3500
≈ 787 €
1180
≈ 265 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

18,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

23,8%

Ratio de liquidez corriente

4,86

Rotación de activos

1,15

Facturación por empleado

635 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDOBĂLOI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33780514. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDOBĂLOI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDOBĂLOI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDOBĂLOI S.R.L., CUI 33780514, nr. Reg. Com. J2014002523351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDOBĂLOI S.R.L. în 2025?

ENDOBĂLOI S.R.L. (CUI 33780514) a avut o marjă de profit net de 18,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).