Volver a la búsqueda

AM SAFETY SOLUTIONS SRL

ActivaRegistrada en IVA

AM SAFETY SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 384.127 lei și un profit net de 218.713 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 33596610 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #13657CAEN 7499 #507

Datos generales

NombreAM SAFETY SOLUTIONS SRL
CUI33596610
N.º de registroJ2014002173352
DirecciónCOSMONAUŢILOR, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7499
Códigos CAEN autorizados7120749082198299
Fecha de registro18/09/2014
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
SASCA-DINU MARIAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

320 mil RON

vs 384 mil RON

≈ 63,6 mil €

Profit net (2025)

168 mil RON

vs 219 mil RON

≈ 33,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

168 mil RON

vs 219 mil RON

≈ 33,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

320 mil RON

-17%față de 2024Profit net168 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201426,9 mil RONProfit net: 10,3 mil RON
2015126 mil RONProfit net: 59 mil RON
2016158 mil RONProfit net: 99,8 mil RON
2017145 mil RONProfit net: 68,1 mil RON
2018154 mil RONProfit net: 71,7 mil RON
2019179 mil RONProfit net: 85,5 mil RON
2020200 mil RONProfit net: 108 mil RON
2023290 mil RONProfit net: 123 mil RON
2024384 mil RONProfit net: 219 mil RON
2025320 mil RONProfit net: 168 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
320.453
≈ 63,6 mil €
167.528
≈ 33,3 mil €
1
2024
384.127
≈ 77,2 mil €
218.713
≈ 44 mil €
2
2023
290.437
≈ 58,7 mil €
122.820
≈ 24,8 mil €
2
2020
200.083
≈ 41,4 mil €
108.014
≈ 22,3 mil €
3
2019
179.149
≈ 37,8 mil €
85.472
≈ 18 mil €
3
2018
153.629
≈ 33 mil €
71.714
≈ 15,4 mil €
3
2017
145.156
≈ 31,8 mil €
68.063
≈ 14,9 mil €
3
2016
157.775
≈ 35,1 mil €
99.792
≈ 22,2 mil €
3
2015
126.311
≈ 28,4 mil €
59.030
≈ 13,3 mil €
3
2014
26.886
≈ 6,05 mil €
10.281
≈ 2,31 mil €
3
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

52,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

3,54

Rotación de activos

1,55

Facturación por empleado

320 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AM SAFETY SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 33596610. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AM SAFETY SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AM SAFETY SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AM SAFETY SOLUTIONS SRL, CUI 33596610, nr. Reg. Com. J2014002173352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AM SAFETY SOLUTIONS SRL în 2025?

AM SAFETY SOLUTIONS SRL (CUI 33596610) a avut o marjă de profit net de 52,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).