ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL
ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL este o companie cu sediul în Municipiul Timișoara, înființată în anul 2014. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.117.555 lei și un profit net de 117.648 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 33492970 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #6130CAEN 6920 #716
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,12 M RON
≈ 222 mil €
Profit net (2025)
118 mil RON
≈ 23,4 mil €
Capitaluri proprii (2025)
254 mil RON
≈ 50,4 mil €
Angajați (2025)
2025
1,12 M RON
| 2014 | 178 mil RON | Profit net: 151 mil RON |
|---|---|---|
| 2015 | 616 mil RON | Profit net: 156 mil RON |
| 2016 | 527 mil RON | Profit net: 66,9 mil RON |
| 2017 | 539 mil RON | Profit net: 77,9 mil RON |
| 2018 | 439 mil RON | Profit net: 139 mil RON |
| 2019 | 445 mil RON | Profit net: 208 mil RON |
| 2020 | 368 mil RON | Profit net: 128 mil RON |
| 2021 | 349 mil RON | Profit net: 161 mil RON |
| 2022 | 364 mil RON | Profit net: 163 mil RON |
| 2023 | 472 mil RON | Profit net: 84,5 mil RON |
| 2024 | 750 mil RON | Profit net: 92 mil RON |
| 2025 | 1,12 M RON | Profit net: 118 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1.117.555 ≈ 222 mil € | 117.648 ≈ 23,4 mil € | 5 |
| 2024 | 750.074 ≈ 151 mil € | 92.008 ≈ 18,5 mil € | 4 |
| 2023 | 471.834 ≈ 95,4 mil € | 84.517 ≈ 17,1 mil € | 0 |
| 2022 | 363.782 ≈ 73,8 mil € | 162.515 ≈ 33 mil € | 0 |
| 2021 | 348.658 ≈ 70,9 mil € | 160.582 ≈ 32,6 mil € | 3 |
| 2020 | 368.255 ≈ 76,1 mil € | 127.944 ≈ 26,5 mil € | 3 |
| 2019 | 444.677 ≈ 93,7 mil € | 207.609 ≈ 43,8 mil € | 3 |
| 2018 | 439.207 ≈ 94,4 mil € | 138.697 ≈ 29,8 mil € | 4 |
| 2017 | 539.260 ≈ 118 mil € | 77.892 ≈ 17,1 mil € | 5 |
| 2016 | 526.642 ≈ 117 mil € | 66.907 ≈ 14,9 mil € | 5 |
| 2015 | 615.656 ≈ 139 mil € | 156.185 ≈ 35,1 mil € | — |
| 2014 | 177.864 ≈ 40 mil € | 150.515 ≈ 33,9 mil € | — |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
10,5%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
46,3%
Ratio de liquidez corriente
1,7
Rotación de activos
1,99
Facturación por empleado
224 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Empresas con administradores comunes
- BOS STAR SRL
Administrador común: VESA DANIELA-MARIA
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2015-06-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL după CUI?
Cauți CUI 33492970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL, CUI 33492970, nr. Reg. Com. J2014001943356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL în 2025?
ALTERNATIVE ACCOUNTING SRL (CUI 33492970) a avut o marjă de profit net de 10,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).