Volver a la búsqueda

TECH TO FIT EUROPE SRL

ActivaRegistrada en IVA

TECH TO FIT EUROPE SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 943.385 lei și un profit net de 817.426 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 33284561 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6902CAEN 6290 #175

Datos generales

NombreTECH TO FIT EUROPE SRL
CUI33284561
N.º de registroJ2014001478359
DirecciónLAZĂR GHEORGHE, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6290
Códigos CAEN autorizados60316210622062906310639163927020
Fecha de registro17/06/2014
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
DUGHETTI NICOLAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

938 mil RON

vs 943 mil RON

≈ 186 mil €

Profit net (2025)

724 mil RON

vs 817 mil RON

≈ 144 mil €

Capitaluri proprii (2025)

727 mil RON

vs 820 mil RON

≈ 144 mil €

Angajați (2025)

1

2025

938 mil RON

-1%față de 2024Profit net724 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2014177 mil RONProfit net: 158 mil RON
2015279 mil RONProfit net: 147 mil RON
2016254 mil RONProfit net: 157 mil RON
2017238 mil RONProfit net: 152 mil RON
2018191 mil RONProfit net: 127 mil RON
2019158 mil RONProfit net: 111 mil RON
2020370 mil RONProfit net: 295 mil RON
2021428 mil RONProfit net: 380 mil RON
2022570 mil RONProfit net: 498 mil RON
2023690 mil RONProfit net: 628 mil RON
2024943 mil RONProfit net: 817 mil RON
2025938 mil RONProfit net: 724 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
938.183
≈ 186 mil €
724.200
≈ 144 mil €
1
2024
943.385
≈ 190 mil €
817.426
≈ 164 mil €
1
2023
689.765
≈ 139 mil €
628.083
≈ 127 mil €
1
2022
570.045
≈ 116 mil €
498.101
≈ 101 mil €
1
2021
428.451
≈ 87,1 mil €
379.644
≈ 77,2 mil €
1
2020
370.041
≈ 76,5 mil €
295.497
≈ 61,1 mil €
1
2019
157.731
≈ 33,2 mil €
110.652
≈ 23,3 mil €
1
2018
190.542
≈ 40,9 mil €
127.070
≈ 27,3 mil €
1
2017
238.465
≈ 52,2 mil €
151.557
≈ 33,2 mil €
1
2016
254.167
≈ 56,6 mil €
156.853
≈ 34,9 mil €
1
2015
278.844
≈ 62,7 mil €
147.016
≈ 33,1 mil €
1
2014
177.240
≈ 39,9 mil €
158.077
≈ 35,6 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

77,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

21,62

Rotación de activos

1,23

Facturación por empleado

938 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2014-08-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TECH TO FIT EUROPE SRL după CUI?

Cauți CUI 33284561. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TECH TO FIT EUROPE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TECH TO FIT EUROPE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TECH TO FIT EUROPE SRL, CUI 33284561, nr. Reg. Com. J2014001478359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TECH TO FIT EUROPE SRL în 2025?

TECH TO FIT EUROPE SRL (CUI 33284561) a avut o marjă de profit net de 77,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).