Volver a la búsqueda

TECHMACH ING SRL

ActivaRegistrada en IVA

TECHMACH ING SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.483.725 lei și un profit net de 2.571.442 lei cu 14 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 32765397 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #2417CAEN 2553 #117

Datos generales

NombreTECHMACH ING SRL
CUI32765397
N.º de registroJ2014000292352
DirecciónCERNA, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal2553
Fecha de registro10/02/2014
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
GOLBAN CORNELIUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,83 M RON

vs 6,48 M RON

≈ 760 mil €

Profit net (2025)

842 mil RON

vs 2,57 M RON

≈ 167 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,28 M RON

vs 3,01 M RON

≈ 254 mil €

Angajați (2025)

14

2025

3,83 M RON

-41%față de 2024Profit net842 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2014262 mil RONProfit net: 65,6 mil RON
20151,25 M RONProfit net: 488 mil RON
20161,9 M RONProfit net: 936 mil RON
20172,55 M RONProfit net: 1,1 M RON
20184,05 M RONProfit net: 2,34 M RON
20193,8 M RONProfit net: 1,16 M RON
20202,36 M RONProfit net: 707 mil RON
20212,42 M RONProfit net: 636 mil RON
20224,01 M RONProfit net: 1,34 M RON
20235,02 M RONProfit net: 1,37 M RON
20246,48 M RONProfit net: 2,57 M RON
20253,83 M RONProfit net: 842 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.829.301
≈ 760 mil €
842.259
≈ 167 mil €
14
2024
6.483.725
≈ 1,3 M €
2.571.442
≈ 517 mil €
14
2023
5.021.283
≈ 1,02 M €
1.368.373
≈ 277 mil €
10
2022
4.008.099
≈ 813 mil €
1.343.587
≈ 272 mil €
10
2021
2.417.393
≈ 491 mil €
636.030
≈ 129 mil €
9
2020
2.361.050
≈ 488 mil €
706.892
≈ 146 mil €
10
2019
3.799.805
≈ 801 mil €
1.159.603
≈ 244 mil €
11
2018
4.050.335
≈ 870 mil €
2.337.753
≈ 502 mil €
8
2017
2.551.589
≈ 559 mil €
1.101.467
≈ 241 mil €
7
2016
1.901.167
≈ 423 mil €
936.400
≈ 209 mil €
4
2015
1.245.761
≈ 280 mil €
488.371
≈ 110 mil €
1
2014
262.362
≈ 59 mil €
65.638
≈ 14,8 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

22%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

65,7%

Ratio de liquidez corriente

1,1

Rotación de activos

0,89

Facturación por empleado

274 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2014-02-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TECHMACH ING SRL după CUI?

Cauți CUI 32765397. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TECHMACH ING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TECHMACH ING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TECHMACH ING SRL, CUI 32765397, nr. Reg. Com. J2014000292352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TECHMACH ING SRL în 2025?

TECHMACH ING SRL (CUI 32765397) a avut o marjă de profit net de 22% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).