Volver a la búsqueda

ROS ACTIV MANAGEMENT SRL

Activa

ROS ACTIV MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 11.334 lei și profitul net de 3261 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 32385177 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #29326CAEN 7020 #5070

Datos generales

NombreROS ACTIV MANAGEMENT SRL
CUI32385177
N.º de registroJ2013002665357
DirecciónMARTIR COL. IOAN UŢĂ, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7020
Códigos CAEN autorizados702082108299
Fecha de registro23/10/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
KABA OANA-ALEXANDRAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

19,4 mil RON

vs 11,3 mil RON

≈ 3,85 mil €

Profit net (2025)

14,4 mil RON

vs 3,26 mil RON

≈ 2,85 mil €

Capitaluri proprii (2025)

17,9 mil RON

vs 3,5 mil RON

≈ 3,54 mil €

Angajați (2025)

0

2025

19,4 mil RON

+71%față de 2024Profit net14,4 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201326,1 mil RONProfit net: 22,9 mil RON
2014132 mil RONProfit net: 117 mil RON
2015189 mil RONProfit net: 167 mil RON
2016205 mil RONProfit net: 102 mil RON
2017215 mil RONProfit net: 132 mil RON
2018162 mil RONProfit net: 84,5 mil RON
2019285 mil RONProfit net: 131 mil RON
2020297 mil RONProfit net: 229 mil RON
2021283 mil RONProfit net: 216 mil RON
2022297 mil RONProfit net: 229 mil RON
2023299 mil RONProfit net: 171 mil RON
202411,3 mil RONProfit net: 3,26 mil RON
202519,4 mil RONProfit net: 14,4 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
19.403
≈ 3,85 mil €
14.352
≈ 2,85 mil €
0
2024
11.334
≈ 2,28 mil €
3261
≈ 656 €
1
2023
299.285
≈ 60,5 mil €
171.373
≈ 34,6 mil €
2
2022
296.594
≈ 60,1 mil €
229.137
≈ 46,5 mil €
1
2021
283.105
≈ 57,5 mil €
216.045
≈ 43,9 mil €
1
2020
296.571
≈ 61,3 mil €
229.384
≈ 47,4 mil €
2
2019
285.253
≈ 60,1 mil €
130.679
≈ 27,5 mil €
2
2018
162.242
≈ 34,9 mil €
84.495
≈ 18,2 mil €
2
2017
215.274
≈ 47,1 mil €
131.581
≈ 28,8 mil €
2
2016
205.484
≈ 45,8 mil €
101.756
≈ 22,7 mil €
2
2015
188.781
≈ 42,5 mil €
166.904
≈ 37,5 mil €
1
2014
131.961
≈ 29,7 mil €
116.897
≈ 26,3 mil €
1
2013
26.060
≈ 5,9 mil €
22.916
≈ 5,19 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

74%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

80,4%

Ratio de liquidez corriente

1,04

Rotación de activos

0,04

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROS ACTIV MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 32385177. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROS ACTIV MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROS ACTIV MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROS ACTIV MANAGEMENT SRL, CUI 32385177, nr. Reg. Com. J2013002665357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROS ACTIV MANAGEMENT SRL în 2025?

ROS ACTIV MANAGEMENT SRL (CUI 32385177) a avut o marjă de profit net de 74% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).