Volver a la búsqueda

AVIA LANCER MANAGEMENT SRL

ActivaRegistrada en IVA

AVIA LANCER MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în sat Periş, județul Ilfov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 5223 și înregistrează o cifră de afaceri de 1.668.483 lei pentru anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 32379264 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Ilfov #6905CAEN 5223 #38

Información general

NombreAVIA LANCER MANAGEMENT SRL
CUI32379264
N.º de registroJ2013003171237
DirecciónPRIMĂVERII, 2, Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov
Código CAEN principal5223
Fecha de registro22/10/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,67 M RON

vs 352 mil RON

≈ 331 mil €

Profit net (2025)

1,41 M RON

vs 264 mil RON

≈ 279 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,41 M RON

vs 264 mil RON

≈ 279 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.668.483
≈ 331 mil €
1.406.625
≈ 279 mil €
1
2024
352.230
≈ 70,8 mil €
264.051
≈ 53,1 mil €
1
2023
907.877
≈ 184 mil €
670.651
≈ 136 mil €
1
2022
379.063
≈ 76,9 mil €
287.408
≈ 58,3 mil €
1
2021
354.387
≈ 72 mil €
245.428
≈ 49,9 mil €
1
2020
328.251
≈ 67,9 mil €
221.343
≈ 45,8 mil €
1
2019
294.404
≈ 62 mil €
245.900
≈ 51,8 mil €
1
2018
184.658
≈ 39,7 mil €
100.413
≈ 21,6 mil €
1
2017
133.602
≈ 29,2 mil €
35.884
≈ 7,86 mil €
1
2016
121.032
≈ 27 mil €
37.159
≈ 8,27 mil €
1
2015
113.304
≈ 25,5 mil €
56.880
≈ 12,8 mil €
—
2014
23.803
≈ 5,36 mil €
15.185
≈ 3,42 mil €
—
2013
0
≈ 0 €
-49
≈ -11,1 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

84,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

6,09

Rotación de activos

1

Facturación por empleado

1,67 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AVIA LANCER MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 32379264. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AVIA LANCER MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AVIA LANCER MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AVIA LANCER MANAGEMENT SRL, CUI 32379264, nr. Reg. Com. J2013003171237, sediu Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AVIA LANCER MANAGEMENT SRL în 2025?

AVIA LANCER MANAGEMENT SRL (CUI 32379264) a avut o marjă de profit net de 84,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).