METHEOR SPA SRL
METHEOR SPA SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 9604 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 105.461 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 32295244 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #22545CAEN 9604 #733
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
105 mil RON
≈ 20,9 mil €
Profit net (2025)
9,84 mil RON
≈ 1,95 mil €
Capitaluri proprii (2025)
-140 mil RON
≈ -27,8 mil €
Angajați (2025)
2025
105 mil RON
| 2013 | 720 RON | Profit net: -2,16 mil RON |
|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | Profit net: -11,5 mil RON |
| 2015 | 800 RON | Profit net: -12,9 mil RON |
| 2016 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -13,4 mil RON |
| 2017 | 1 mil RON | Profit net: -17,5 mil RON |
| 2018 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -24,5 mil RON |
| 2019 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -30,7 mil RON |
| 2020 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -27,9 mil RON |
| 2021 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -16,9 mil RON |
| 2022 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -26,3 mil RON |
| 2023 | 1,63 mil RON | Profit net: 33 mil RON |
| 2024 | 26,3 mil RON | Profit net: 940 RON |
| 2025 | 105 mil RON | Profit net: 9,84 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 105.461 ≈ 20,9 mil € | 9840 ≈ 1,95 mil € | 1 |
| 2024 | 26.292 ≈ 5,29 mil € | 940 ≈ 189 € | 1 |
| 2023 | 1629 ≈ 329 € | 33.027 ≈ 6,68 mil € | 1 |
| 2022 | — | -26.256 ≈ -5,32 mil € | 1 |
| 2021 | — | -16.918 ≈ -3,44 mil € | 1 |
| 2020 | — | -27.881 ≈ -5,76 mil € | 1 |
| 2019 | — | -30.748 ≈ -6,48 mil € | 1 |
| 2018 | — | -24.486 ≈ -5,26 mil € | 1 |
| 2017 | 1000 ≈ 219 € | -17.548 ≈ -3,84 mil € | 1 |
| 2016 | — | -13.432 ≈ -2,99 mil € | 1 |
| 2015 | 800 ≈ 180 € | -12.921 ≈ -2,91 mil € | 1 |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | -11.478 ≈ -2,58 mil € | 1 |
| 2013 | 720 ≈ 163 € | -2158 ≈ -488 € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
9,3%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
—
Ratio de liquidez corriente
0,1
Rotación de activos
6,9
Facturación por empleado
105 mil RON
Istoric
Întrebări frecvente
Cum verific firma METHEOR SPA SRL după CUI?
Cauți CUI 32295244. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru METHEOR SPA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru METHEOR SPA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea METHEOR SPA SRL, CUI 32295244, nr. Reg. Com. J2013002441359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are METHEOR SPA SRL în 2025?
METHEOR SPA SRL (CUI 32295244) a avut o marjă de profit net de 9,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).