Volver a la búsqueda

WST F.P. KRAFT SRL

ActivaRegistrada en IVA

WST F.P. KRAFT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.194.919 lei și un profit net de 312.505 lei cu 8 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 32295155 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #3744CAEN 4321 #1416

Datos generales

NombreWST F.P. KRAFT SRL
CUI32295155
N.º de registroJ2013002454353
DirecciónPETRU CERMENA, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4321
Fecha de registro27/09/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
PLEŞA FLORENTINadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,19 M RON

vs 1,72 M RON

≈ 436 mil €

Profit net (2025)

313 mil RON

vs 36,9 mil RON

≈ 62 mil €

Capitaluri proprii (2025)

381 mil RON

vs 461 mil RON

≈ 75,5 mil €

Angajați (2025)

8

2025

2,19 M RON

+28%față de 2024Profit net313 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201317,5 mil RONProfit net: -624 RON
2014689 mil RONProfit net: 72,2 mil RON
20151,29 M RONProfit net: 152 mil RON
20161,21 M RONProfit net: 149 mil RON
20171,8 M RONProfit net: 243 mil RON
20182,65 M RONProfit net: 499 mil RON
20192,05 M RONProfit net: 395 mil RON
20201,48 M RONProfit net: 125 mil RON
20214,73 M RONProfit net: 1,04 M RON
20221,71 M RONProfit net: 49,9 mil RON
20232,63 M RONProfit net: 319 mil RON
20241,72 M RONProfit net: 36,9 mil RON
20252,19 M RONProfit net: 313 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.194.919
≈ 436 mil €
312.505
≈ 62 mil €
8
2024
1.717.349
≈ 345 mil €
36.940
≈ 7,43 mil €
8
2023
2.634.969
≈ 533 mil €
319.190
≈ 64,5 mil €
10
2022
1.709.047
≈ 347 mil €
49.923
≈ 10,1 mil €
8
2021
4.728.677
≈ 961 mil €
1.042.656
≈ 212 mil €
9
2020
1.483.737
≈ 307 mil €
125.248
≈ 25,9 mil €
11
2019
2.047.279
≈ 431 mil €
394.584
≈ 83,2 mil €
10
2018
2.652.527
≈ 570 mil €
499.306
≈ 107 mil €
10
2017
1.797.333
≈ 393 mil €
242.711
≈ 53,1 mil €
11
2016
1.210.114
≈ 269 mil €
148.692
≈ 33,1 mil €
10
2015
1.287.442
≈ 290 mil €
151.716
≈ 34,1 mil €
10
2014
688.890
≈ 155 mil €
72.163
≈ 16,2 mil €
9
2013
17.467
≈ 3,95 mil €
-624
≈ -141 €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

14,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

82,1%

Ratio de liquidez corriente

1,6

Rotación de activos

3,37

Facturación por empleado

274 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2013-10-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma WST F.P. KRAFT SRL după CUI?

Cauți CUI 32295155. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WST F.P. KRAFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WST F.P. KRAFT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WST F.P. KRAFT SRL, CUI 32295155, nr. Reg. Com. J2013002454353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WST F.P. KRAFT SRL în 2025?

WST F.P. KRAFT SRL (CUI 32295155) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).