Volver a la búsqueda

I-NUTRITION SRL

ActivaRegistrada en IVA

I-NUTRITION SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 17.217.643 lei și un profit net de 106.269 lei cu 6 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 31955695 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #695CAEN 4791 #135

Datos generales

NombreI-NUTRITION SRL
CUI31955695
N.º de registroJ2013000573320
DirecciónArmoniei, 23A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4791
Fecha de registro02/07/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,2 M RON

vs 15,2 M RON

≈ 3,42 M €

Profit net (2025)

106 mil RON

vs 483 mil RON

≈ 21,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

2,05 M RON

vs 1,94 M RON

≈ 406 mil €

Angajați (2025)

6

2025

17,2 M RON

+14%față de 2024Profit net106 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201313,2 mil RONProfit net: -1,89 mil RON
2014187 mil RONProfit net: -1,03 mil RON
20153 M RONProfit net: 147 mil RON
201610,9 M RONProfit net: 178 mil RON
201711,8 M RONProfit net: 308 mil RON
20188,67 M RONProfit net: 234 mil RON
201916,2 M RONProfit net: 820 mil RON
202011,1 M RONProfit net: 415 mil RON
20216,36 M RONProfit net: 157 mil RON
202210,2 M RONProfit net: 430 mil RON
202313 M RONProfit net: 653 mil RON
202415,2 M RONProfit net: 483 mil RON
202517,2 M RONProfit net: 106 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17.217.643
≈ 3,42 M €
106.269
≈ 21,1 mil €
6
2024
15.155.232
≈ 3,05 M €
483.178
≈ 97,1 mil €
5
2023
12.955.781
≈ 2,62 M €
652.665
≈ 132 mil €
4
2022
10.170.638
≈ 2,06 M €
430.049
≈ 87,2 mil €
4
2021
6.364.025
≈ 1,29 M €
157.301
≈ 32 mil €
4
2020
11.070.661
≈ 2,29 M €
415.358
≈ 85,9 mil €
4
2019
16.239.057
≈ 3,42 M €
819.838
≈ 173 mil €
4
2018
8.667.576
≈ 1,86 M €
233.810
≈ 50,2 mil €
—
2017
11.819.769
≈ 2,59 M €
308.257
≈ 67,5 mil €
8
2016
10.945.393
≈ 2,44 M €
178.306
≈ 39,7 mil €
5
2015
3.001.590
≈ 675 mil €
147.435
≈ 33,2 mil €
2
2014
187.137
≈ 42,1 mil €
-1029
≈ -232 €
—
2013
13.175
≈ 2,98 mil €
-1887
≈ -427 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

0,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

5,2%

Ratio de liquidez corriente

1,62

Rotación de activos

3,93

Facturación por empleado

2,87 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2013-09-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma I-NUTRITION SRL după CUI?

Cauți CUI 31955695. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru I-NUTRITION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru I-NUTRITION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea I-NUTRITION SRL, CUI 31955695, nr. Reg. Com. J2013000573320, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are I-NUTRITION SRL în 2025?

I-NUTRITION SRL (CUI 31955695) a avut o marjă de profit net de 0,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).