Volver a la búsqueda

M&M INTERBUSINESS INVEST SRL

ActivaRegistrada en IVA

M&M INTERBUSINESS INVEST SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Pasărea, comuna Brănești, județul Ilfov. Activitatea principală este codul CAEN 8121, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 678.210 lei cu un profit net de 168.808 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 31900347 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Ilfov #11996CAEN 8121 #533

Información general

NombreM&M INTERBUSINESS INVEST SRL
CUI31900347
N.º de registroJ23/1884/2013
DirecciónBRAŞOV, 14, Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov
Código CAEN principal8121
Fecha de registro21/06/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

678 mil RON

vs 694 mil RON

≈ 135 mil €

Profit net (2025)

169 mil RON

vs 133 mil RON

≈ 33,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

169 mil RON

vs 133 mil RON

≈ 33,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
678.210
≈ 135 mil €
168.808
≈ 33,5 mil €
1
2024
693.749
≈ 139 mil €
132.882
≈ 26,7 mil €
1
2023
1.128.793
≈ 228 mil €
250.386
≈ 50,6 mil €
1
2022
1.005.380
≈ 204 mil €
253.609
≈ 51,4 mil €
3
2021
727.584
≈ 148 mil €
172.436
≈ 35 mil €
3
2020
1.150.306
≈ 238 mil €
235.031
≈ 48,6 mil €
8
2019
342.728
≈ 72,2 mil €
70.286
≈ 14,8 mil €
8
2018
203.570
≈ 43,7 mil €
-29.283
≈ -6,29 mil €
7
2017
188.922
≈ 41,4 mil €
21.277
≈ 4,66 mil €
5
2016
150.810
≈ 33,6 mil €
-8031
≈ -1,79 mil €
5
2015
133.718
≈ 30,1 mil €
-10.551
≈ -2,37 mil €
5
2014
141.126
≈ 31,8 mil €
-6971
≈ -1,57 mil €
5
2013
32.156
≈ 7,28 mil €
-7094
≈ -1,61 mil €
6

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

24,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,3

Rotación de activos

1,59

Facturación por empleado

678 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M&M INTERBUSINESS INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 31900347. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M&M INTERBUSINESS INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M&M INTERBUSINESS INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M&M INTERBUSINESS INVEST SRL, CUI 31900347, nr. Reg. Com. J23/1884/2013, sediu Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M&M INTERBUSINESS INVEST SRL în 2025?

M&M INTERBUSINESS INVEST SRL (CUI 31900347) a avut o marjă de profit net de 24,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).