CONCORDIA - CERT SRL
CONCORDIA - CERT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7120 pentru activități de testări și analize tehnice.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 31880240 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #21439CAEN 7120 #2179
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
125 mil RON
≈ 24,9 mil €
Profit net (2025)
68,3 mil RON
≈ 13,6 mil €
Capitaluri proprii (2025)
68,5 mil RON
≈ 13,6 mil €
Angajați (2025)
2025
125 mil RON
| 2013 | 16 mil RON | Profit net: 6,87 mil RON |
|---|---|---|
| 2014 | 85,2 mil RON | Profit net: 44,2 mil RON |
| 2015 | 96 mil RON | Profit net: 37,9 mil RON |
| 2016 | 104 mil RON | Profit net: 62,9 mil RON |
| 2017 | 75,2 mil RON | Profit net: 37,9 mil RON |
| 2018 | 69,2 mil RON | Profit net: 33 mil RON |
| 2019 | 110 mil RON | Profit net: 38,9 mil RON |
| 2020 | 104 mil RON | Profit net: 31,9 mil RON |
| 2021 | 102 mil RON | Profit net: 45,3 mil RON |
| 2022 | 85,9 mil RON | Profit net: 34,6 mil RON |
| 2023 | 106 mil RON | Profit net: 52,6 mil RON |
| 2024 | 118 mil RON | Profit net: 70,7 mil RON |
| 2025 | 125 mil RON | Profit net: 68,3 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 125.469 ≈ 24,9 mil € | 68.290 ≈ 13,6 mil € | 0 |
| 2024 | 117.825 ≈ 23,7 mil € | 70.690 ≈ 14,2 mil € | 0 |
| 2023 | 105.695 ≈ 21,4 mil € | 52.565 ≈ 10,6 mil € | 0 |
| 2022 | 85.900 ≈ 17,4 mil € | 34.643 ≈ 7,02 mil € | 0 |
| 2021 | 101.571 ≈ 20,6 mil € | 45.282 ≈ 9,2 mil € | 0 |
| 2020 | 103.700 ≈ 21,4 mil € | 31.894 ≈ 6,59 mil € | 1 |
| 2019 | 110.367 ≈ 23,3 mil € | 38.859 ≈ 8,19 mil € | 0 |
| 2018 | 69.160 ≈ 14,9 mil € | 32.950 ≈ 7,08 mil € | 0 |
| 2017 | 75.200 ≈ 16,5 mil € | 37.895 ≈ 8,3 mil € | 0 |
| 2016 | 104.431 ≈ 23,3 mil € | 62.924 ≈ 14 mil € | 1 |
| 2015 | 96.045 ≈ 21,6 mil € | 37.879 ≈ 8,52 mil € | 1 |
| 2014 | 85.152 ≈ 19,2 mil € | 44.208 ≈ 9,95 mil € | 1 |
| 2013 | 15.961 ≈ 3,61 mil € | 6866 ≈ 1,55 mil € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
54,4%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
99,6%
Ratio de liquidez corriente
1,61
Rotación de activos
0,7
Facturación por empleado
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Empresas con administradores comunes
- PRIVAT CONSULTING SERVICE CONCORDIA SRL
Administrador común: BANCU AUREL MATEI
Întrebări frecvente
Cum verific firma CONCORDIA - CERT SRL după CUI?
Cauți CUI 31880240. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONCORDIA - CERT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CONCORDIA - CERT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CONCORDIA - CERT SRL, CUI 31880240, nr. Reg. Com. J2013001589351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CONCORDIA - CERT SRL în 2025?
CONCORDIA - CERT SRL (CUI 31880240) a avut o marjă de profit net de 54,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).