Volver a la búsqueda

PRIVILEGE STUDIOS SRL

ActivaRegistrada en IVA

Privilege Studios SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.761.728 lei și un profit net de 898.212 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 31595910 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #5927CAEN 7311 #1140

Información general

NombrePRIVILEGE STUDIOS SRL
CUI31595910
N.º de registroJ12/1426/2013
DirecciónZAMBILELOR, 8, Municipiul Turda, Cluj
Código CAEN principal7311
Códigos CAEN autorizados620162036209631163127022731174107420
Fecha de registro30/04/2013
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,57 M RON

vs 1,76 M RON

≈ 312 mil €

Profit net (2025)

467 mil RON

vs 898 mil RON

≈ 92,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

3,78 M RON

vs 3,33 M RON

≈ 750 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.572.915
≈ 312 mil €
467.129
≈ 92,7 mil €
1
2024
1.761.728
≈ 354 mil €
898.212
≈ 181 mil €
1
2023
1.686.997
≈ 341 mil €
1.232.689
≈ 249 mil €
1
2022
1.765.888
≈ 358 mil €
795.692
≈ 161 mil €
1
2021
1.188.573
≈ 242 mil €
575.473
≈ 117 mil €
—
2020
445.966
≈ 92,2 mil €
273.001
≈ 56,4 mil €
—
2019
221.986
≈ 46,8 mil €
82.856
≈ 17,5 mil €
1
2018
308.800
≈ 66,4 mil €
141.710
≈ 30,5 mil €
1
2017
217.298
≈ 47,6 mil €
181.334
≈ 39,7 mil €
1
2016
170.361
≈ 37,9 mil €
71.646
≈ 16 mil €
—
2015
92.625
≈ 20,8 mil €
33.023
≈ 7,43 mil €
0
2014
218.768
≈ 49,2 mil €
176.394
≈ 39,7 mil €
—
2013
54.653
≈ 12,4 mil €
43.233
≈ 9,78 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

29,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

12,4%

Ratio de liquidez corriente

3,57

Rotación de activos

0,36

Facturación por empleado

1,57 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRIVILEGE STUDIOS SRL după CUI?

Cauți CUI 31595910. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRIVILEGE STUDIOS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRIVILEGE STUDIOS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRIVILEGE STUDIOS SRL, CUI 31595910, nr. Reg. Com. J12/1426/2013, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRIVILEGE STUDIOS SRL în 2025?

PRIVILEGE STUDIOS SRL (CUI 31595910) a avut o marjă de profit net de 29,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).