Volver a la búsqueda

WHITE SIGN SRL

Activa

WHITE SIGN SRL este o companie cu sediul în municipiul Deva, înfiinată în anul 2013. Activitatea principală este de arhitectură, având o cifră de afaceri de 325.419 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 31421131 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #3841CAEN 7111 #1842

Información general

NombreWHITE SIGN SRL
CUI31421131
N.º de registroJ2013000330208
DirecciónNICOLAE BĂLCESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Código CAEN principal7111
Códigos CAEN autorizados477671117112741174127413741485599329
Fecha de registro27/03/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
GIURGIU ANAMARIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

325 mil RON

vs 287 mil RON

≈ 64,6 mil €

Profit net (2025)

248 mil RON

vs 214 mil RON

≈ 49,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

248 mil RON

vs 214 mil RON

≈ 49,2 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
325.419
≈ 64,6 mil €
247.534
≈ 49,1 mil €
1
2024
287.170
≈ 57,7 mil €
214.146
≈ 43 mil €
1
2023
192.103
≈ 38,8 mil €
116.328
≈ 23,5 mil €
1
2022
160.020
≈ 32,4 mil €
108.655
≈ 22 mil €
1
2021
213.404
≈ 43,4 mil €
158.324
≈ 32,2 mil €
—
2020
207.075
≈ 42,8 mil €
160.827
≈ 33,2 mil €
1
2019
201.985
≈ 42,6 mil €
157.074
≈ 33,1 mil €
1
2018
137.837
≈ 29,6 mil €
105.152
≈ 22,6 mil €
1
2017
91.247
≈ 20 mil €
74.852
≈ 16,4 mil €
1
2016
104.116
≈ 23,2 mil €
67.958
≈ 15,1 mil €
1
2015
70.777
≈ 15,9 mil €
49.265
≈ 11,1 mil €
—
2014
19.141
≈ 4,31 mil €
12.399
≈ 2,79 mil €
—
2013
18.570
≈ 4,2 mil €
171
≈ 38,7 €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

76,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

82,05

Rotación de activos

1,3

Facturación por empleado

325 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma WHITE SIGN SRL după CUI?

Cauți CUI 31421131. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WHITE SIGN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WHITE SIGN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WHITE SIGN SRL, CUI 31421131, nr. Reg. Com. J2013000330208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WHITE SIGN SRL în 2025?

WHITE SIGN SRL (CUI 31421131) a avut o marjă de profit net de 76,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).