Volver a la búsqueda

GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL

Activa

GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6832.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 31104354 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #14484CAEN 6832 #901

Datos generales

NombreGĂLĂŢEANU & RALUCA SRL
CUI31104354
N.º de registroJ2013000091358
DirecciónMIRCEA CEL BĂTRÎN, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6832
Fecha de registro18/01/2013
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

294 mil RON

vs 202 mil RON

≈ 58,3 mil €

Profit net (2025)

172 mil RON

vs 79,5 mil RON

≈ 34,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

173 mil RON

vs 79,8 mil RON

≈ 34,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

294 mil RON

+45%față de 2024Profit net172 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2013179 mil RONProfit net: 121 mil RON
2014200 mil RONProfit net: 121 mil RON
2015202 mil RONProfit net: 83,9 mil RON
2016217 mil RONProfit net: 94,8 mil RON
2017220 mil RONProfit net: 105 mil RON
2018300 mil RONProfit net: 158 mil RON
2019295 mil RONProfit net: 180 mil RON
2020197 mil RONProfit net: 120 mil RON
2021211 mil RONProfit net: 127 mil RON
2022222 mil RONProfit net: 125 mil RON
2023234 mil RONProfit net: 135 mil RON
2024202 mil RONProfit net: 79,5 mil RON
2025294 mil RONProfit net: 172 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
293.884
≈ 58,3 mil €
172.392
≈ 34,2 mil €
1
2024
202.344
≈ 40,7 mil €
79.522
≈ 16 mil €
1
2023
233.820
≈ 47,3 mil €
134.574
≈ 27,2 mil €
1
2022
222.270
≈ 45,1 mil €
125.221
≈ 25,4 mil €
1
2021
211.464
≈ 43 mil €
126.971
≈ 25,8 mil €
1
2020
196.504
≈ 40,6 mil €
119.750
≈ 24,8 mil €
1
2019
294.792
≈ 62,1 mil €
180.112
≈ 38 mil €
2
2018
299.864
≈ 64,4 mil €
157.961
≈ 33,9 mil €
2
2017
219.637
≈ 48,1 mil €
105.248
≈ 23 mil €
2
2016
217.082
≈ 48,3 mil €
94.827
≈ 21,1 mil €
2
2015
202.196
≈ 45,5 mil €
83.901
≈ 18,9 mil €
2
2014
199.647
≈ 44,9 mil €
121.456
≈ 27,3 mil €
2
2013
178.788
≈ 40,5 mil €
120.959
≈ 27,4 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

58,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

3,49

Rotación de activos

1,33

Facturación por empleado

294 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL după CUI?

Cauți CUI 31104354. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL, CUI 31104354, nr. Reg. Com. J2013000091358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL în 2025?

GĂLĂŢEANU & RALUCA SRL (CUI 31104354) a avut o marjă de profit net de 58,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).