Volver a la búsqueda

MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL

ActivaRegistrada en IVA

MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.010.660 lei și un profit net de 953.210 lei cu 12 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 31035122 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #1553CAEN 4120 #1125

Datos generales

NombreMCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL
CUI31035122
N.º de registroJ2012003134358
DirecciónCPT. DAMSESCU, 16, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4100
Fecha de registro20/12/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
LEANCA ECATERINAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,49 M RON

vs 7,01 M RON

≈ 1,29 M €

Profit net (2025)

150 mil RON

vs 953 mil RON

≈ 29,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

607 mil RON

vs 2,95 M RON

≈ 120 mil €

Angajați (2025)

13

2025

6,49 M RON

-7%față de 2024Profit net150 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20120 RONProfit net: -183 RON
20131,95 M RONProfit net: 178 mil RON
2014938 mil RONProfit net: 25,7 mil RON
20152,01 M RONProfit net: 110 mil RON
20162,2 M RONProfit net: 367 mil RON
20174,92 M RONProfit net: 1,51 M RON
20181,8 M RONProfit net: 202 mil RON
20191,14 M RONProfit net: 29,3 mil RON
20202,93 M RONProfit net: -133 mil RON
20214,42 M RONProfit net: 280 mil RON
20225,81 M RONProfit net: 1,12 M RON
20237,02 M RONProfit net: 35,2 mil RON
20247,01 M RONProfit net: 953 mil RON
20256,49 M RONProfit net: 150 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6.488.132
≈ 1,29 M €
150.084
≈ 29,8 mil €
13
2024
7.010.660
≈ 1,41 M €
953.210
≈ 192 mil €
12
2023
7.024.149
≈ 1,42 M €
35.162
≈ 7,11 mil €
18
2022
5.812.045
≈ 1,18 M €
1.117.206
≈ 227 mil €
7
2021
4.418.832
≈ 898 mil €
280.290
≈ 57 mil €
6
2020
2.928.912
≈ 606 mil €
-133.003
≈ -27,5 mil €
8
2019
1.143.562
≈ 241 mil €
29.262
≈ 6,17 mil €
3
2018
1.800.434
≈ 387 mil €
201.939
≈ 43,4 mil €
2
2017
4.923.877
≈ 1,08 M €
1.511.525
≈ 331 mil €
2
2016
2.204.826
≈ 491 mil €
367.448
≈ 81,8 mil €
2
2015
2.009.077
≈ 452 mil €
109.688
≈ 24,7 mil €
1
2014
937.584
≈ 211 mil €
25.721
≈ 5,79 mil €
1
2013
1.954.937
≈ 442 mil €
178.199
≈ 40,3 mil €
1
2012
0
≈ 0 €
-183
≈ -41,1 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 19 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

2,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

24,7%

Ratio de liquidez corriente

0,64

Rotación de activos

1,2

Facturación por empleado

499 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2012-12-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 31035122. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL, CUI 31035122, nr. Reg. Com. J2012003134358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL în 2025?

MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL (CUI 31035122) a avut o marjă de profit net de 2,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).