Volver a la búsqueda

SATYA MEDISAN SRL

Activa

SATYA MEDISAN SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călărași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.006.468 lei și un profit net de 723.555 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 30248700 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Călărași #1257CAEN 8621 #357

Información general

NombreSATYA MEDISAN SRL
CUI30248700
N.º de registroJ2012000201518
DirecciónDISPENSARULUI, 3, Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados862186968699
Fecha de registro28/05/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,01 M RON

vs 729 mil RON

≈ 200 mil €

Profit net (2025)

724 mil RON

vs 541 mil RON

≈ 144 mil €

Capitaluri proprii (2025)

724 mil RON

vs 542 mil RON

≈ 144 mil €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.006.468
≈ 200 mil €
723.555
≈ 144 mil €
3
2024
728.899
≈ 147 mil €
541.439
≈ 109 mil €
1
2023
537.421
≈ 109 mil €
368.908
≈ 74,6 mil €
2
2022
463.538
≈ 94 mil €
328.885
≈ 66,7 mil €
2
2021
404.609
≈ 82,2 mil €
253.637
≈ 51,5 mil €
2
2020
342.187
≈ 70,7 mil €
221.358
≈ 45,8 mil €
2
2019
322.987
≈ 68,1 mil €
192.588
≈ 40,6 mil €
3
2018
242.324
≈ 52,1 mil €
113.409
≈ 24,4 mil €
—
2017
200.037
≈ 43,8 mil €
78.033
≈ 17,1 mil €
—
2016
184.567
≈ 41,1 mil €
86.596
≈ 19,3 mil €
4
2015
167.373
≈ 37,7 mil €
106.557
≈ 24 mil €
3
2014
145.839
≈ 32,8 mil €
96.451
≈ 21,7 mil €
2
2013
122.157
≈ 27,6 mil €
73.713
≈ 16,7 mil €
3
2012
53.748
≈ 12,1 mil €
30.061
≈ 6,75 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

71,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,89

Rotación de activos

0,91

Facturación por empleado

335 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SATYA MEDISAN SRL după CUI?

Cauți CUI 30248700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SATYA MEDISAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SATYA MEDISAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SATYA MEDISAN SRL, CUI 30248700, nr. Reg. Com. J2012000201518, sediu Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SATYA MEDISAN SRL în 2025?

SATYA MEDISAN SRL (CUI 30248700) a avut o marjă de profit net de 71,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).