Volver a la búsqueda

MINDEKA IT SRL

Activa

MINDEKA IT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 254.691 lei și un profit net de 117.481 lei cu un număr de 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 30095339 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #15775CAEN 6201 #8821

Datos generales

NombreMINDEKA IT SRL
CUI30095339
N.º de registroJ2012000979352
DirecciónVICTOR VALCOVICI, 43, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro19/04/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MASKULIK ALPARadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

255 mil RON

vs 223 mil RON

≈ 50,6 mil €

Profit net (2025)

117 mil RON

vs 63,7 mil RON

≈ 23,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

118 mil RON

vs 69,9 mil RON

≈ 23,4 mil €

Angajați (2025)

1

2025

255 mil RON

+14%față de 2024Profit net117 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201268,5 mil RONProfit net: 39,1 mil RON
201399 mil RONProfit net: 71,1 mil RON
2014112 mil RONProfit net: 80,8 mil RON
2015123 mil RONProfit net: 88,3 mil RON
2016130 mil RONProfit net: 78,7 mil RON
2017147 mil RONProfit net: 83,9 mil RON
2018180 mil RONProfit net: 84,1 mil RON
2019191 mil RONProfit net: 83,7 mil RON
2020202 mil RONProfit net: 66,7 mil RON
2021223 mil RONProfit net: 91,1 mil RON
2022223 mil RONProfit net: 105 mil RON
2023272 mil RONProfit net: 136 mil RON
2024223 mil RONProfit net: 63,7 mil RON
2025255 mil RONProfit net: 117 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
254.691
≈ 50,6 mil €
117.481
≈ 23,3 mil €
1
2024
222.812
≈ 44,8 mil €
63.678
≈ 12,8 mil €
1
2023
271.685
≈ 54,9 mil €
135.925
≈ 27,5 mil €
1
2022
222.838
≈ 45,2 mil €
105.011
≈ 21,3 mil €
1
2021
223.121
≈ 45,3 mil €
91.102
≈ 18,5 mil €
2
2020
201.635
≈ 41,7 mil €
66.682
≈ 13,8 mil €
2
2019
191.045
≈ 40,3 mil €
83.661
≈ 17,6 mil €
2
2018
179.571
≈ 38,6 mil €
84.073
≈ 18,1 mil €
2
2017
146.525
≈ 32,1 mil €
83.891
≈ 18,4 mil €
2
2016
129.881
≈ 28,9 mil €
78.740
≈ 17,5 mil €
2
2015
122.844
≈ 27,6 mil €
88.250
≈ 19,9 mil €
1
2014
112.200
≈ 25,2 mil €
80.816
≈ 18,2 mil €
1
2013
99.000
≈ 22,4 mil €
71.058
≈ 16,1 mil €
1
2012
68.490
≈ 15,4 mil €
39.089
≈ 8,77 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

46,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

1,86

Rotación de activos

1

Facturación por empleado

255 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MINDEKA IT SRL după CUI?

Cauți CUI 30095339. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MINDEKA IT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MINDEKA IT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MINDEKA IT SRL, CUI 30095339, nr. Reg. Com. J2012000979352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MINDEKA IT SRL în 2025?

MINDEKA IT SRL (CUI 30095339) a avut o marjă de profit net de 46,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).