Volver a la búsqueda

MEDVALENS SRL

Activa

MEDVALENS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 514.781 lei și un profit net de 303.793 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29681440 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #2895CAEN 8621 #1308

Información general

NombreMEDVALENS SRL
CUI29681440
N.º de registroJ2012000099209
DirecciónAVRAM IANCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados86218622869987108730
Fecha de registro13/02/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

492 mil RON

vs 515 mil RON

≈ 97,7 mil €

Profit net (2025)

247 mil RON

vs 304 mil RON

≈ 49 mil €

Capitaluri proprii (2025)

216 mil RON

vs 214 mil RON

≈ 42,9 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
492.321
≈ 97,7 mil €
247.080
≈ 49 mil €
1
2024
514.781
≈ 103 mil €
303.793
≈ 61,1 mil €
1
2023
584.982
≈ 118 mil €
291.974
≈ 59 mil €
2
2022
433.655
≈ 87,9 mil €
109.095
≈ 22,1 mil €
2
2020
499.101
≈ 103 mil €
353.153
≈ 73 mil €
2
2019
460.400
≈ 97 mil €
78.080
≈ 16,5 mil €
0
2018
226.321
≈ 48,6 mil €
74.199
≈ 15,9 mil €
0
2017
141.720
≈ 31 mil €
57.188
≈ 12,5 mil €
2
2015
96.730
≈ 21,8 mil €
49.533
≈ 11,1 mil €
1
2014
75.674
≈ 17 mil €
10.928
≈ 2,46 mil €
3
2013
140.546
≈ 31,8 mil €
75.674
≈ 17,1 mil €
4
2012
19.645
≈ 4,41 mil €
408
≈ 91,6 €
1
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

50,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

114,4%

Ratio de liquidez corriente

6,51

Rotación de activos

2,11

Facturación por empleado

492 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDVALENS SRL după CUI?

Cauți CUI 29681440. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDVALENS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDVALENS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDVALENS SRL, CUI 29681440, nr. Reg. Com. J2012000099209, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDVALENS SRL în 2025?

MEDVALENS SRL (CUI 29681440) a avut o marjă de profit net de 50,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).