Volver a la búsqueda

MONTEFALCO - STARS SRL

ActivaRegistrada en IVA

MONTEFALCO - STARS SRL este o societate cu sediul în municipiul Timișoara înființată în anul 2012. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 534.849 lei și un profit net de 256.319 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29642971 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #9646CAEN 8219 #79

Datos generales

NombreMONTEFALCO - STARS SRL
CUI29642971
N.º de registroJ2012000225356
DirecciónGHEORGHE ŢIŢEICA, 58, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6310
Códigos CAEN autorizados18126310682070208210
Fecha de registro09/02/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
NUC CRISTIAN-ROBERTadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

535 mil RON

vs 42,8 mil RON

≈ 106 mil €

Profit net (2025)

256 mil RON

vs -63,5 mil RON

≈ 50,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

233 mil RON

vs -23,3 mil RON

≈ 46,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

535 mil RON

+1150%față de 2024Profit net256 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201224,3 mil RONProfit net: -19,8 mil RON
201335 mil RONProfit net: 5,42 mil RON
201474,9 mil RONProfit net: 48,7 mil RON
2015494 mil RONProfit net: 65,6 mil RON
2016248 mil RONProfit net: 873 RON
201770,3 mil RONProfit net: -55 mil RON
201818,5 mil RONProfit net: -65,8 mil RON
2019215 mil RONProfit net: 55,5 mil RON
2020132 mil RONProfit net: 18,1 mil RON
2021114 mil RONProfit net: -55,7 mil RON
2022108 mil RONProfit net: 4,46 mil RON
2023136 mil RONProfit net: 38,1 mil RON
202442,8 mil RONProfit net: -63,5 mil RON
2025535 mil RONProfit net: 256 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
534.849
≈ 106 mil €
256.319
≈ 50,9 mil €
1
2024
42.773
≈ 8,6 mil €
-63.503
≈ -12,8 mil €
1
2023
136.473
≈ 27,6 mil €
38.103
≈ 7,7 mil €
1
2022
107.538
≈ 21,8 mil €
4457
≈ 904 €
1
2021
113.692
≈ 23,1 mil €
-55.748
≈ -11,3 mil €
1
2020
131.502
≈ 27,2 mil €
18.053
≈ 3,73 mil €
1
2019
215.376
≈ 45,4 mil €
55.511
≈ 11,7 mil €
1
2018
18.501
≈ 3,98 mil €
-65.791
≈ -14,1 mil €
1
2017
70.274
≈ 15,4 mil €
-54.971
≈ -12 mil €
1
2016
248.170
≈ 55,3 mil €
873
≈ 194 €
1
2015
493.856
≈ 111 mil €
65.571
≈ 14,8 mil €
—
2014
74.939
≈ 16,9 mil €
48.652
≈ 10,9 mil €
—
2013
35.045
≈ 7,93 mil €
5422
≈ 1,23 mil €
—
2012
24.332
≈ 5,46 mil €
-19.755
≈ -4,43 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

47,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

110%

Ratio de liquidez corriente

3,29

Rotación de activos

1,64

Facturación por empleado

535 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2012-04-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTEFALCO - STARS SRL după CUI?

Cauți CUI 29642971. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTEFALCO - STARS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTEFALCO - STARS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTEFALCO - STARS SRL, CUI 29642971, nr. Reg. Com. J2012000225356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTEFALCO - STARS SRL în 2025?

MONTEFALCO - STARS SRL (CUI 29642971) a avut o marjă de profit net de 47,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).