Volver a la búsqueda

AXIS SECURITY SRL

ActivaRegistrada en IVA

AXIS SECURITY SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 23.555.084 lei, un profit net de 2.728.914 lei și 271 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29593330 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #106CAEN 8001 #43

Información general

NombreAXIS SECURITY SRL
CUI29593330
N.º de registroJ2012000069206
DirecciónSÂNTUHALM, 65 B, Municipiul Deva, Hunedoara
Código CAEN principal8001
Códigos CAEN autorizados4299432171127711771280018009
Fecha de registro25/01/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BUCUR MIRCEAadministrator
DOCHIA MIHAIELAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

23,6 M RON

vs 14,3 M RON

≈ 4,68 M €

Profit net (2025)

2,73 M RON

vs 1,67 M RON

≈ 542 mil €

Capitaluri proprii (2025)

5,43 M RON

vs 4,87 M RON

≈ 1,08 M €

Angajați (2025)

271
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
23.555.084
≈ 4,68 M €
2.728.914
≈ 542 mil €
271
2024
14.272.924
≈ 2,87 M €
1.671.694
≈ 336 mil €
197
2023
12.845.159
≈ 2,6 M €
1.397.574
≈ 283 mil €
209
2022
15.575.868
≈ 3,16 M €
1.068.712
≈ 217 mil €
240
2021
16.087.908
≈ 3,27 M €
1.921.576
≈ 391 mil €
299
2020
15.866.535
≈ 3,28 M €
2.608.180
≈ 539 mil €
349
2019
12.293.817
≈ 2,59 M €
1.962.839
≈ 414 mil €
272
2018
7.595.230
≈ 1,63 M €
728.749
≈ 157 mil €
199
2017
5.321.913
≈ 1,17 M €
417.859
≈ 91,5 mil €
150
2016
3.886.842
≈ 866 mil €
300.489
≈ 66,9 mil €
124
2015
1.002.417
≈ 226 mil €
24.385
≈ 5,49 mil €
34
2014
297.212
≈ 66,9 mil €
31.634
≈ 7,12 mil €
8
2013
445.251
≈ 101 mil €
72.514
≈ 16,4 mil €
26
2012
214.754
≈ 48,2 mil €
65.106
≈ 14,6 mil €
41

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

11,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

50,3%

Ratio de liquidez corriente

1,33

Rotación de activos

1,99

Facturación por empleado

86,9 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2012-10-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AXIS SECURITY SRL după CUI?

Cauți CUI 29593330. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AXIS SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AXIS SECURITY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AXIS SECURITY SRL, CUI 29593330, nr. Reg. Com. J2012000069206, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AXIS SECURITY SRL în 2025?

AXIS SECURITY SRL (CUI 29593330) a avut o marjă de profit net de 11,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).