Volver a la búsqueda

MRC WELDING SRL

ActivaRegistrada en IVA

MRC WELDING SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.765.229 lei și un profit net de 513.202 lei cu 11 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29566831 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #2460CAEN 4664 #305

Datos generales

NombreMRC WELDING SRL
CUI29566831
N.º de registroJ2012000100358
DirecciónBUZIAŞULUI, 110A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4664
Fecha de registro20/01/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,77 M RON

vs 4,19 M RON

≈ 747 mil €

Profit net (2025)

513 mil RON

vs 182 mil RON

≈ 102 mil €

Capitaluri proprii (2025)

684 mil RON

vs 396 mil RON

≈ 136 mil €

Angajați (2025)

11

2025

3,77 M RON

-10%față de 2024Profit net513 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012711 mil RONProfit net: 3,98 mil RON
2013819 mil RONProfit net: 14 mil RON
2014899 mil RONProfit net: 20,3 mil RON
20151,2 M RONProfit net: 47,1 mil RON
20161,21 M RONProfit net: 68,4 mil RON
20171,71 M RONProfit net: 354 mil RON
20182,4 M RONProfit net: 329 mil RON
20193,19 M RONProfit net: 773 mil RON
20202,88 M RONProfit net: 311 mil RON
20212,69 M RONProfit net: 229 mil RON
20223,06 M RONProfit net: 311 mil RON
20236,28 M RONProfit net: 225 mil RON
20244,19 M RONProfit net: 182 mil RON
20253,77 M RONProfit net: 513 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.765.229
≈ 747 mil €
513.202
≈ 102 mil €
11
2024
4.190.817
≈ 842 mil €
181.701
≈ 36,5 mil €
12
2023
6.277.924
≈ 1,27 M €
225.207
≈ 45,5 mil €
8
2022
3.055.203
≈ 620 mil €
310.518
≈ 63 mil €
8
2021
2.692.597
≈ 547 mil €
228.766
≈ 46,5 mil €
7
2020
2.881.329
≈ 596 mil €
310.975
≈ 64,3 mil €
8
2019
3.185.942
≈ 671 mil €
773.250
≈ 163 mil €
8
2018
2.404.166
≈ 517 mil €
328.584
≈ 70,6 mil €
7
2017
1.708.039
≈ 374 mil €
353.963
≈ 77,5 mil €
5
2016
1.211.777
≈ 270 mil €
68.449
≈ 15,2 mil €
4
2015
1.204.812
≈ 271 mil €
47.067
≈ 10,6 mil €
6
2014
898.672
≈ 202 mil €
20.260
≈ 4,56 mil €
3
2013
818.933
≈ 185 mil €
13.974
≈ 3,16 mil €
2
2012
711.069
≈ 160 mil €
3981
≈ 893 €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

13,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

75%

Ratio de liquidez corriente

0,65

Rotación de activos

0,89

Facturación por empleado

342 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2012-02-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MRC WELDING SRL după CUI?

Cauți CUI 29566831. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MRC WELDING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MRC WELDING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MRC WELDING SRL, CUI 29566831, nr. Reg. Com. J2012000100358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MRC WELDING SRL în 2025?

MRC WELDING SRL (CUI 29566831) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).