Volver a la búsqueda

C.L. FASHION SRL

Activa

C.L. FASHION SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea articolelor de îmbrăcăminte conform codului CAEN 1421.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29507525 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #20069CAEN 1421 #421

Datos generales

NombreC.L. FASHION SRL
CUI29507525
N.º de registroJ2012000009356
DirecciónMARTIRILOR 1989, 68, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal1421
Fecha de registro04/01/2012
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CIURESCU LAVINIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

152 mil RON

vs 232 mil RON

≈ 30,1 mil €

Profit net (2025)

58,7 mil RON

vs 138 mil RON

≈ 11,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

59 mil RON

vs 142 mil RON

≈ 11,7 mil €

Angajați (2025)

1

2025

152 mil RON

-35%față de 2024Profit net58,7 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201210 mil RONProfit net: 492 RON
20139,41 mil RONProfit net: -4,68 mil RON
201410 mil RONProfit net: -11,5 mil RON
201516,1 mil RONProfit net: -4,34 mil RON
201632 mil RONProfit net: 8,93 mil RON
201750,7 mil RONProfit net: 23 mil RON
201986,5 mil RONProfit net: 52 mil RON
202062 mil RONProfit net: 19,4 mil RON
202176,3 mil RONProfit net: 21,8 mil RON
2022129 mil RONProfit net: 74,9 mil RON
2023229 mil RONProfit net: 142 mil RON
2024232 mil RONProfit net: 138 mil RON
2025152 mil RONProfit net: 58,7 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
151.506
≈ 30,1 mil €
58.744
≈ 11,7 mil €
1
2024
232.404
≈ 46,7 mil €
137.845
≈ 27,7 mil €
2
2023
229.292
≈ 46,4 mil €
141.692
≈ 28,6 mil €
2
2022
129.018
≈ 26,2 mil €
74.867
≈ 15,2 mil €
1
2021
76.306
≈ 15,5 mil €
21.787
≈ 4,43 mil €
1
2020
62.032
≈ 12,8 mil €
19.439
≈ 4,02 mil €
1
2019
86.517
≈ 18,2 mil €
52.002
≈ 11 mil €
1
2017
50.693
≈ 11,1 mil €
22.972
≈ 5,03 mil €
2
2016
31.950
≈ 7,11 mil €
8929
≈ 1,99 mil €
2
2015
16.111
≈ 3,62 mil €
-4336
≈ -975 €
2
2014
10.032
≈ 2,26 mil €
-11.475
≈ -2,58 mil €
—
2013
9410
≈ 2,13 mil €
-4681
≈ -1,06 mil €
—
2012
9995
≈ 2,24 mil €
492
≈ 110 €
—
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

38,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,6%

Ratio de liquidez corriente

2,11

Rotación de activos

1,93

Facturación por empleado

152 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma C.L. FASHION SRL după CUI?

Cauți CUI 29507525. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C.L. FASHION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C.L. FASHION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C.L. FASHION SRL, CUI 29507525, nr. Reg. Com. J2012000009356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C.L. FASHION SRL în 2025?

C.L. FASHION SRL (CUI 29507525) a avut o marjă de profit net de 38,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).