CIBA PHOTOGRAPHY SRL
CIBA PHOTOGRAPHY SRL este o societate cu sediul în municipiul Timișoara, înființată în anul 2011. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 1000 lei și profitul net a fost de 81 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 29476062 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #32555CAEN 7420 #3916
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Venituri totale (2025)
2,8 mil RON
≈ 556 €
Profit net (2025)
1,62 mil RON
≈ 321 €
Capitaluri proprii (2025)
-96,7 mil RON
≈ -19,2 mil €
Angajați (2025)
2025
2,8 mil RON
| 2012 | 8,43 mil RON | Profit net: -20,6 mil RON |
|---|---|---|
| 2013 | 27,9 mil RON | Profit net: -6,54 mil RON |
| 2014 | 29,8 mil RON | Profit net: 330 RON |
| 2015 | 16,4 mil RON | Profit net: 247 RON |
| 2016 | 15,7 mil RON | Profit net: 1,19 mil RON |
| 2017 | 26,6 mil RON | Profit net: 3,19 mil RON |
| 2018 | 9,41 mil RON | Profit net: -20,9 mil RON |
| 2019 | 3,44 mil RON | Profit net: -25,1 mil RON |
| 2020 | 6,77 mil RON | Profit net: -16,9 mil RON |
| 2021 | 1,19 mil RON | Profit net: -13,3 mil RON |
| 2022 | 500 RON | Profit net: -326 RON |
| 2023 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
| 2024 | 1 mil RON | Profit net: 81 RON |
| 2025 | 2,8 mil RON | Profit net: 1,62 mil RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2800 ≈ 556 € | 1616 ≈ 321 € | 0 |
| 2024 | 1000 ≈ 201 € | 81 ≈ 16,3 € | — |
| 2023 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
| 2022 | 500 ≈ 101 € | -326 ≈ -66,1 € | — |
| 2021 | 1187 ≈ 241 € | -13.262 ≈ -2,7 mil € | — |
| 2020 | 6765 ≈ 1,4 mil € | -16.941 ≈ -3,5 mil € | — |
| 2019 | 3437 ≈ 724 € | -25.093 ≈ -5,29 mil € | — |
| 2018 | 9412 ≈ 2,02 mil € | -20.854 ≈ -4,48 mil € | — |
| 2017 | 26.572 ≈ 5,82 mil € | 3188 ≈ 698 € | 1 |
| 2016 | 15.733 ≈ 3,5 mil € | 1194 ≈ 266 € | 1 |
| 2015 | 16.391 ≈ 3,69 mil € | 247 ≈ 55,6 € | 1 |
| 2014 | 29.803 ≈ 6,71 mil € | 330 ≈ 74,2 € | 1 |
| 2013 | 27.948 ≈ 6,32 mil € | -6541 ≈ -1,48 mil € | 2 |
| 2012 | 8433 ≈ 1,89 mil € | -20.556 ≈ -4,61 mil € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
538,7%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
—
Ratio de liquidez corriente
0,03
Rotación de activos
0,11
Facturación por empleado
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Întrebări frecvente
Cum verific firma CIBA PHOTOGRAPHY SRL după CUI?
Cauți CUI 29476062. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CIBA PHOTOGRAPHY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CIBA PHOTOGRAPHY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CIBA PHOTOGRAPHY SRL, CUI 29476062, nr. Reg. Com. J2011002780353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CIBA PHOTOGRAPHY SRL în 2025?
CIBA PHOTOGRAPHY SRL (CUI 29476062) a avut o marjă de profit net de 538,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).