Volver a la búsqueda

ARIA VAL SRL

ActivaRegistrada en IVA

ARIA VAL SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6209 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 253.970 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29445449 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #15803CAEN 6209 #820

Datos generales

NombreARIA VAL SRL
CUI29445449
N.º de registroJ2011002723350
DirecciónStr. ABRUD, 18, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6290
Códigos CAEN autorizados479162096820
Fecha de registro13/12/2011
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
PAVEL VALERIAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

254 mil RON

vs 251 mil RON

≈ 50,4 mil €

Profit net (2025)

136 mil RON

vs 117 mil RON

≈ 26,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

308 mil RON

vs 172 mil RON

≈ 61,1 mil €

Angajați (2025)

1

2025

254 mil RON

+1%față de 2024Profit net136 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021312 mil RONProfit net: 302 mil RON
2022356 mil RONProfit net: 339 mil RON
2023138 mil RONProfit net: 55,5 mil RON
2024251 mil RONProfit net: 117 mil RON
2025254 mil RONProfit net: 136 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
253.970
≈ 50,4 mil €
135.651
≈ 26,9 mil €
1
2024
250.725
≈ 50,4 mil €
116.652
≈ 23,4 mil €
1
2023
137.763
≈ 27,9 mil €
55.542
≈ 11,2 mil €
1
2022
356.328
≈ 72,3 mil €
339.208
≈ 68,8 mil €
0
2021
311.787
≈ 63,4 mil €
301.571
≈ 61,3 mil €
—
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

53,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

44%

Ratio de liquidez corriente

1,61

Rotación de activos

0,54

Facturación por empleado

254 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-10-07—
2013-04-182013-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARIA VAL SRL după CUI?

Cauți CUI 29445449. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARIA VAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARIA VAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARIA VAL SRL, CUI 29445449, nr. Reg. Com. J2011002723350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARIA VAL SRL în 2025?

ARIA VAL SRL (CUI 29445449) a avut o marjă de profit net de 53,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).