NC VENTURE SRL
NC VENTURE SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.347.006 lei și un profit net de 913.750 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 29429591 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #5356CAEN 6220 #326
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,35 M RON
≈ 267 mil €
Profit net (2025)
914 mil RON
≈ 181 mil €
Capitaluri proprii (2025)
922 mil RON
≈ 183 mil €
Angajați (2025)
2025
1,35 M RON
| 2012 | 152 mil RON | Profit net: 17,7 mil RON |
|---|---|---|
| 2013 | 164 mil RON | Profit net: 30,6 mil RON |
| 2014 | 198 mil RON | Profit net: 93,8 mil RON |
| 2015 | 215 mil RON | Profit net: 123 mil RON |
| 2016 | 274 mil RON | Profit net: 164 mil RON |
| 2017 | 458 mil RON | Profit net: 365 mil RON |
| 2018 | 456 mil RON | Profit net: 317 mil RON |
| 2019 | 635 mil RON | Profit net: 486 mil RON |
| 2020 | 554 mil RON | Profit net: 376 mil RON |
| 2021 | 728 mil RON | Profit net: 362 mil RON |
| 2022 | 830 mil RON | Profit net: 593 mil RON |
| 2023 | 1,01 M RON | Profit net: 652 mil RON |
| 2024 | 1,04 M RON | Profit net: 593 mil RON |
| 2025 | 1,35 M RON | Profit net: 914 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1.347.006 ≈ 267 mil € | 913.750 ≈ 181 mil € | 2 |
| 2024 | 1.041.770 ≈ 209 mil € | 593.088 ≈ 119 mil € | 2 |
| 2023 | 1.014.212 ≈ 205 mil € | 652.159 ≈ 132 mil € | 2 |
| 2022 | 830.265 ≈ 168 mil € | 592.863 ≈ 120 mil € | 2 |
| 2021 | 727.911 ≈ 148 mil € | 361.689 ≈ 73,5 mil € | 2 |
| 2020 | 554.312 ≈ 115 mil € | 375.540 ≈ 77,6 mil € | 2 |
| 2019 | 635.072 ≈ 134 mil € | 485.517 ≈ 102 mil € | 2 |
| 2018 | 456.074 ≈ 98 mil € | 316.697 ≈ 68,1 mil € | 2 |
| 2017 | 457.541 ≈ 100 mil € | 365.070 ≈ 79,9 mil € | 2 |
| 2016 | 274.233 ≈ 61,1 mil € | 163.629 ≈ 36,4 mil € | 2 |
| 2015 | 214.833 ≈ 48,3 mil € | 122.659 ≈ 27,6 mil € | 2 |
| 2014 | 197.700 ≈ 44,5 mil € | 93.832 ≈ 21,1 mil € | 2 |
| 2013 | 163.720 ≈ 37 mil € | 30.636 ≈ 6,93 mil € | 1 |
| 2012 | 152.120 ≈ 34,1 mil € | 17.679 ≈ 3,97 mil € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
67,8%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
99,1%
Ratio de liquidez corriente
1,46
Rotación de activos
0,74
Facturación por empleado
674 mil RON
Istoric
Vezi și
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2011-12-20 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma NC VENTURE SRL după CUI?
Cauți CUI 29429591. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NC VENTURE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru NC VENTURE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea NC VENTURE SRL, CUI 29429591, nr. Reg. Com. J2011002698351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are NC VENTURE SRL în 2025?
NC VENTURE SRL (CUI 29429591) a avut o marjă de profit net de 67,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).