Volver a la búsqueda

P & B HEALTH SRL

Activa

P & B HEALTH SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 20.228 lei și un profit net de -15.621 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29346232 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #25233CAEN 8690 #2320

Datos generales

NombreP & B HEALTH SRL
CUI29346232
N.º de registroJ2011002516350
DirecciónStr. EMANOIL GOJDU, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal9311
Códigos CAEN autorizados81108210855186999311
Fecha de registro16/11/2011
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
POP MIHAI ALEXANDRUadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

64,2 mil RON

vs 20,2 mil RON

≈ 12,7 mil €

Profit net (2025)

29,7 mil RON

vs -15,6 mil RON

≈ 5,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

14 mil RON

vs -15,7 mil RON

≈ 2,79 mil €

Angajați (2025)

0

2025

64,2 mil RON

+217%față de 2024Profit net29,7 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20129,08 mil RONProfit net: 120 RON
20139,86 mil RONProfit net: 201 RON
201411,4 mil RONProfit net: 384 RON
201510,9 mil RONProfit net: 94 RON
20165,42 mil RONProfit net: -63 RON
20176,61 mil RONProfit net: 37 RON
20182,1 mil RONProfit net: -539 RON
2019Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -26 RON
2020Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2023Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -187 RON
202420,2 mil RONProfit net: -15,6 mil RON
202564,2 mil RONProfit net: 29,7 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
64.199
≈ 12,7 mil €
29.701
≈ 5,9 mil €
0
2024
20.228
≈ 4,07 mil €
-15.621
≈ -3,14 mil €
1
2023
—
-187
≈ -37,8 €
1
2022
—
0
≈ 0 €
—
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
—
0
≈ 0 €
—
2019
—
-26
≈ -5,48 €
—
2018
2100
≈ 451 €
-539
≈ -116 €
1
2017
6610
≈ 1,45 mil €
37
≈ 8,1 €
1
2016
5420
≈ 1,21 mil €
-63
≈ -14 €
1
2015
10.900
≈ 2,45 mil €
94
≈ 21,1 €
1
2014
11.350
≈ 2,55 mil €
384
≈ 86,4 €
1
2013
9860
≈ 2,23 mil €
201
≈ 45,5 €
1
2012
9082
≈ 2,04 mil €
120
≈ 26,9 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

46,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

211,6%

Ratio de liquidez corriente

5,42

Rotación de activos

4,43

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma P & B HEALTH SRL după CUI?

Cauți CUI 29346232. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru P & B HEALTH SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru P & B HEALTH SRL?

Datele de facturare sunt denumirea P & B HEALTH SRL, CUI 29346232, nr. Reg. Com. J2011002516350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are P & B HEALTH SRL în 2025?

P & B HEALTH SRL (CUI 29346232) a avut o marjă de profit net de 46,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).