Volver a la búsqueda

VM IGNIS DESIGN SRL

ActivaRegistrada en IVA

VM IGNIS DESIGN SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 569.714 lei în anul 2024.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 29264671 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10805CAEN 7112 #4887

Datos generales

NombreVM IGNIS DESIGN SRL
CUI29264671
N.º de registroJ2011002348353
DirecciónStr. DEJ, 14A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Códigos CAEN autorizados702071127499
Fecha de registro25/10/2011
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
VICĂ MIRCEAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

454 mil RON

vs 570 mil RON

≈ 90,2 mil €

Profit net (2025)

348 mil RON

vs 475 mil RON

≈ 69 mil €

Capitaluri proprii (2025)

348 mil RON

vs 476 mil RON

≈ 69,1 mil €

Angajați (2025)

1

2025

454 mil RON

-20%față de 2024Profit net348 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201268,1 mil RONProfit net: 49 mil RON
201370,8 mil RONProfit net: 47,6 mil RON
2014124 mil RONProfit net: 94,8 mil RON
2015159 mil RONProfit net: 126 mil RON
2016184 mil RONProfit net: 155 mil RON
2017222 mil RONProfit net: 190 mil RON
2018248 mil RONProfit net: 212 mil RON
2019245 mil RONProfit net: 214 mil RON
2020302 mil RONProfit net: 260 mil RON
2021299 mil RONProfit net: 245 mil RON
2022523 mil RONProfit net: 423 mil RON
2023526 mil RONProfit net: 360 mil RON
2024570 mil RONProfit net: 475 mil RON
2025454 mil RONProfit net: 348 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
454.256
≈ 90,2 mil €
347.774
≈ 69 mil €
1
2024
569.714
≈ 115 mil €
475.477
≈ 95,6 mil €
1
2023
526.090
≈ 106 mil €
360.252
≈ 72,8 mil €
1
2022
522.574
≈ 106 mil €
423.335
≈ 85,8 mil €
0
2021
299.334
≈ 60,8 mil €
244.555
≈ 49,7 mil €
—
2020
301.558
≈ 62,3 mil €
259.831
≈ 53,7 mil €
—
2019
245.286
≈ 51,7 mil €
213.966
≈ 45,1 mil €
—
2018
247.925
≈ 53,3 mil €
212.467
≈ 45,7 mil €
0
2017
222.296
≈ 48,7 mil €
190.184
≈ 41,6 mil €
0
2016
183.704
≈ 40,9 mil €
154.835
≈ 34,5 mil €
1
2015
158.622
≈ 35,7 mil €
126.340
≈ 28,4 mil €
1
2014
123.782
≈ 27,8 mil €
94.793
≈ 21,3 mil €
1
2013
70.804
≈ 16 mil €
47.567
≈ 10,8 mil €
1
2012
68.109
≈ 15,3 mil €
48.952
≈ 11 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

76,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

3,4

Rotación de activos

0,93

Facturación por empleado

454 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2011-11-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VM IGNIS DESIGN SRL după CUI?

Cauți CUI 29264671. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VM IGNIS DESIGN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VM IGNIS DESIGN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VM IGNIS DESIGN SRL, CUI 29264671, nr. Reg. Com. J2011002348353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VM IGNIS DESIGN SRL în 2025?

VM IGNIS DESIGN SRL (CUI 29264671) a avut o marjă de profit net de 76,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).