V - SANDOMARY SRL
V - SANDOMARY SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 515.454 lei și un profit net de 64.249 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 29247760 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #5292CAEN 4725 #60
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,37 M RON
≈ 272 mil €
Profit net (2025)
721 mil RON
≈ 143 mil €
Capitaluri proprii (2025)
931 mil RON
≈ 185 mil €
Angajați (2025)
2025
1,37 M RON
| 2012 | 29,3 mil RON | Profit net: -12,3 mil RON |
|---|---|---|
| 2013 | 40,7 mil RON | Profit net: -39,7 mil RON |
| 2014 | 143 mil RON | Profit net: -48,4 mil RON |
| 2015 | 284 mil RON | Profit net: -6,13 mil RON |
| 2016 | 452 mil RON | Profit net: 60,8 mil RON |
| 2017 | 411 mil RON | Profit net: 25,3 mil RON |
| 2018 | 494 mil RON | Profit net: 27,1 mil RON |
| 2019 | 406 mil RON | Profit net: 44,7 mil RON |
| 2020 | 354 mil RON | Profit net: 14,7 mil RON |
| 2021 | 358 mil RON | Profit net: 9,97 mil RON |
| 2022 | 359 mil RON | Profit net: -8,23 mil RON |
| 2023 | 515 mil RON | Profit net: 64,2 mil RON |
| 2024 | 515 mil RON | Profit net: 64,2 mil RON |
| 2025 | 1,37 M RON | Profit net: 721 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1.368.587 ≈ 272 mil € | 720.503 ≈ 143 mil € | 0 |
| 2024 | 515.454 ≈ 104 mil € | 64.249 ≈ 12,9 mil € | 2 |
| 2023 | 515.454 ≈ 104 mil € | 64.249 ≈ 13 mil € | 2 |
| 2022 | 359.389 ≈ 72,9 mil € | -8233 ≈ -1,67 mil € | 2 |
| 2021 | 358.050 ≈ 72,8 mil € | 9973 ≈ 2,03 mil € | 2 |
| 2020 | 354.134 ≈ 73,2 mil € | 14.689 ≈ 3,04 mil € | 2 |
| 2019 | 406.171 ≈ 85,6 mil € | 44.666 ≈ 9,41 mil € | 2 |
| 2018 | 493.794 ≈ 106 mil € | 27.097 ≈ 5,82 mil € | 2 |
| 2017 | 410.895 ≈ 89,9 mil € | 25.266 ≈ 5,53 mil € | 2 |
| 2016 | 452.225 ≈ 101 mil € | 60.784 ≈ 13,5 mil € | 3 |
| 2015 | 284.261 ≈ 64 mil € | -6134 ≈ -1,38 mil € | 4 |
| 2014 | 143.225 ≈ 32,2 mil € | -48.419 ≈ -10,9 mil € | 4 |
| 2013 | 40.680 ≈ 9,21 mil € | -39.696 ≈ -8,98 mil € | 4 |
| 2012 | 29.312 ≈ 6,58 mil € | -12.293 ≈ -2,76 mil € | — |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
52,6%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
77,4%
Ratio de liquidez corriente
10,79
Rotación de activos
1,33
Facturación por empleado
—
Istoric
Vezi și
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2011-11-10 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma V - SANDOMARY SRL după CUI?
Cauți CUI 29247760. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru V - SANDOMARY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru V - SANDOMARY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea V - SANDOMARY SRL, CUI 29247760, nr. Reg. Com. J35/2322/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are V - SANDOMARY SRL în 2025?
V - SANDOMARY SRL (CUI 29247760) a avut o marjă de profit net de 52,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).