Volver a la búsqueda

CURAT RAPID GROUP SRL

ActivaRegistrada en IVA

CURAT RAPID GROUP SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Sacoșu Turcesc, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 9.081.812 lei și un profit net de 492.972 lei cu 39 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 28830454 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #1172CAEN 8121 #53

Datos generales

NombreCURAT RAPID GROUP SRL
CUI28830454
N.º de registroJ2011001603356
Dirección315, Sat Sacoşu Turcesc, Comuna Sacoşu Turcesc, Timiş
Código CAEN principal8121
Fecha de registro08/07/2011
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buziaş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,08 M RON

vs 8,68 M RON

≈ 1,8 M €

Profit net (2025)

493 mil RON

vs 459 mil RON

≈ 97,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,96 M RON

vs 2,29 M RON

≈ 389 mil €

Angajați (2025)

39

2025

9,08 M RON

+5%față de 2024Profit net493 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20121,3 M RONProfit net: 172 mil RON
20133,21 M RONProfit net: 344 mil RON
20145,22 M RONProfit net: 457 mil RON
20155,99 M RONProfit net: 98 mil RON
20165,84 M RONProfit net: 87,6 mil RON
20174,92 M RONProfit net: 454 mil RON
20185,87 M RONProfit net: 336 mil RON
20195,63 M RONProfit net: 486 mil RON
20204,09 M RONProfit net: 168 mil RON
20213,55 M RONProfit net: 1,01 M RON
20225,78 M RONProfit net: 1,26 M RON
20238,48 M RONProfit net: 1,4 M RON
20248,68 M RONProfit net: 459 mil RON
20259,08 M RONProfit net: 493 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9.081.812
≈ 1,8 M €
492.972
≈ 97,8 mil €
39
2024
8.682.468
≈ 1,75 M €
459.005
≈ 92,3 mil €
39
2023
8.481.862
≈ 1,71 M €
1.403.829
≈ 284 mil €
27
2022
5.779.869
≈ 1,17 M €
1.264.532
≈ 256 mil €
21
2021
3.554.907
≈ 722 mil €
1.008.688
≈ 205 mil €
19
2020
4.087.325
≈ 845 mil €
167.808
≈ 34,7 mil €
20
2019
5.629.952
≈ 1,19 M €
486.492
≈ 103 mil €
22
2018
5.865.668
≈ 1,26 M €
336.313
≈ 72,3 mil €
23
2017
4.923.361
≈ 1,08 M €
454.498
≈ 99,5 mil €
25
2016
5.842.643
≈ 1,3 M €
87.645
≈ 19,5 mil €
24
2015
5.990.767
≈ 1,35 M €
98.033
≈ 22,1 mil €
148
2014
5.224.630
≈ 1,18 M €
457.181
≈ 103 mil €
147
2013
3.207.647
≈ 726 mil €
343.540
≈ 77,7 mil €
137
2012
1.296.114
≈ 291 mil €
172.241
≈ 38,7 mil €
56

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

5,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

25,2%

Ratio de liquidez corriente

0,58

Rotación de activos

1,61

Facturación por empleado

233 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2012-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CURAT RAPID GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 28830454. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CURAT RAPID GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CURAT RAPID GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CURAT RAPID GROUP SRL, CUI 28830454, nr. Reg. Com. J2011001603356, sediu Sat Sacoşu Turcesc, Comuna Sacoşu Turcesc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CURAT RAPID GROUP SRL în 2025?

CURAT RAPID GROUP SRL (CUI 28830454) a avut o marjă de profit net de 5,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).