Volver a la búsqueda

SELVA STUDIO S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SELVA STUDIO S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Comuna Aghireșu, județul Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 975.088 lei și un profit net de 819.014 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 28638670 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #12639CAEN 6201 #3999

Información general

NombreSELVA STUDIO S.R.L.
CUI28638670
N.º de registroJ2011001604122
Dirección333, Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj
Código CAEN principal6210
Códigos CAEN autorizados62016202620362098559
Fecha de registro16/06/2011
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
TOADERE RALUCAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

486 mil RON

vs 975 mil RON

≈ 96,4 mil €

Profit net (2025)

329 mil RON

vs 819 mil RON

≈ 65,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

329 mil RON

vs 819 mil RON

≈ 65,3 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
485.866
≈ 96,4 mil €
328.858
≈ 65,3 mil €
2
2024
975.088
≈ 196 mil €
819.014
≈ 165 mil €
2
2023
33.483
≈ 6,77 mil €
-20.340
≈ -4,11 mil €
1
2022
578.751
≈ 117 mil €
507.462
≈ 103 mil €
1
2021
505.484
≈ 103 mil €
447.800
≈ 91 mil €
1
2020
125.138
≈ 25,9 mil €
115.491
≈ 23,9 mil €
1
2019
1690
≈ 356 €
693
≈ 146 €
0
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
—
0
≈ 0 €
—
2015
—
0
≈ 0 €
—
2014
0
≈ 0 €
-1513
≈ -340 €
—
2013
15.700
≈ 3,55 mil €
-16.670
≈ -3,77 mil €
2
2012
17.313
≈ 3,89 mil €
-17.457
≈ -3,92 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

67,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

11,99

Rotación de activos

1,35

Facturación por empleado

243 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SELVA STUDIO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 28638670. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SELVA STUDIO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SELVA STUDIO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SELVA STUDIO S.R.L., CUI 28638670, nr. Reg. Com. J2011001604122, sediu Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SELVA STUDIO S.R.L. în 2025?

SELVA STUDIO S.R.L. (CUI 28638670) a avut o marjă de profit net de 67,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).