Volver a la búsqueda

ZENIT CRIS SRL

ActivaRegistrada en IVA

ZENIT CRIS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Tariverde, comuna Cogealac, județul Constanța. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6210.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 28560504 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Constanța #10328CAEN 6210 #3991

Información general

NombreZENIT CRIS SRL
CUI28560504
N.º de registroJ2011001255135
DirecciónStr. UNIRII, 119, Sat Tariverde, Comuna Cogealac, Constanţa
Código CAEN principal6201
Códigos CAEN autorizados432262016202631170227410
Fecha de registro27/05/2011
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

375 mil RON

vs 689 mil RON

≈ 74,4 mil €

Profit net (2025)

220 mil RON

vs 591 mil RON

≈ 43,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

220 mil RON

vs 591 mil RON

≈ 43,8 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
374.642
≈ 74,4 mil €
220.234
≈ 43,7 mil €
1
2024
688.870
≈ 138 mil €
590.858
≈ 119 mil €
1
2023
467.661
≈ 94,5 mil €
399.603
≈ 80,8 mil €
1
2022
414.048
≈ 84 mil €
391.197
≈ 79,3 mil €
—
2021
—
-878
≈ -178 €
—
2020
—
-164
≈ -33,9 €
—
2019
—
-1418
≈ -299 €
—
2018
—
-881
≈ -189 €
—
2017
—
-653
≈ -143 €
—
2016
100
≈ 22,3 €
-382
≈ -85,1 €
—
2015
161
≈ 36,2 €
-798
≈ -180 €
—
2014
0
≈ 0 €
-1682
≈ -378 €
—
2013
60
≈ 13,6 €
-1430
≈ -324 €
0
2012
6731
≈ 1,51 mil €
-4961
≈ -1,11 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

58,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

0,91

Rotación de activos

0,72

Facturación por empleado

375 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2011-10-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZENIT CRIS SRL după CUI?

Cauți CUI 28560504. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZENIT CRIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZENIT CRIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZENIT CRIS SRL, CUI 28560504, nr. Reg. Com. J2011001255135, sediu Sat Tariverde, Comuna Cogealac, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZENIT CRIS SRL în 2025?

ZENIT CRIS SRL (CUI 28560504) a avut o marjă de profit net de 58,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).