ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL
ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în sat Miceşti, comuna Miceşti, județul Argeș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 953.300 lei și un profit net de 915.228 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 28297115 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Argeș #12209CAEN 4399 #2002
Información general
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes legales
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
167 mil RON
≈ 33,1 mil €
Profit net (2025)
48,1 mil RON
≈ 9,55 mil €
Capitaluri proprii (2025)
964 mil RON
≈ 191 mil €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 166.800 ≈ 33,1 mil € | 48.105 ≈ 9,55 mil € | 1 |
| 2024 | 953.300 ≈ 192 mil € | 915.228 ≈ 184 mil € | 1 |
| 2023 | 724.800 ≈ 147 mil € | 718.059 ≈ 145 mil € | 1 |
| 2022 | 724.800 ≈ 147 mil € | 711.372 ≈ 144 mil € | 1 |
| 2021 | 1.034.377 ≈ 210 mil € | 560.528 ≈ 114 mil € | 1 |
| 2020 | 1.208.021 ≈ 250 mil € | 525.889 ≈ 109 mil € | 1 |
| 2019 | 578.386 ≈ 122 mil € | 461.665 ≈ 97,3 mil € | 1 |
| 2018 | 557.170 ≈ 120 mil € | 253.733 ≈ 54,5 mil € | 2 |
| 2017 | 686.627 ≈ 150 mil € | 227.619 ≈ 49,8 mil € | 3 |
| 2016 | 726.454 ≈ 162 mil € | 217.912 ≈ 48,5 mil € | 3 |
| 2015 | 776.958 ≈ 175 mil € | 180.175 ≈ 40,5 mil € | 3 |
| 2014 | 943.832 ≈ 212 mil € | 159.970 ≈ 36 mil € | 5 |
| 2013 | 341.251 ≈ 77,2 mil € | 11.956 ≈ 2,71 mil € | 5 |
| 2012 | 646.186 ≈ 145 mil € | 44.470 ≈ 9,98 mil € | 5 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
28,8%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
5%
Ratio de liquidez corriente
228,67
Rotación de activos
0,17
Facturación por empleado
167 mil RON
Istoric
Vezi și
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2011-04-06 | 2025-11-01 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL după CUI?
Cauți CUI 28297115. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL, CUI 28297115, nr. Reg. Com. J2011000511038, sediu Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL în 2025?
ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL (CUI 28297115) a avut o marjă de profit net de 28,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).