Volver a la búsqueda

FRONT ADVERTISING GROUP SRL

ActivaRegistrada en IVA

FRONT ADVERTISING GROUP SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.918.643 lei și profitul net a fost de 389.868 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 27984579 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4131CAEN 1812 #254

Información general

NombreFRONT ADVERTISING GROUP SRL
CUI27984579
N.º de registroJ2011000228358
DirecciónMARCEL IANCU, 21, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal1812
Fecha de registro03/02/2011
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
NIŢĂ MIHAI-IRINELadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,92 M RON

vs 1,65 M RON

≈ 381 mil €

Profit net (2025)

390 mil RON

vs 480 mil RON

≈ 77,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

390 mil RON

vs 481 mil RON

≈ 77,4 mil €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.918.643
≈ 381 mil €
389.868
≈ 77,4 mil €
4
2024
1.652.422
≈ 332 mil €
480.433
≈ 96,6 mil €
4
2023
1.051.200
≈ 213 mil €
278.449
≈ 56,3 mil €
4
2022
998.591
≈ 202 mil €
264.716
≈ 53,7 mil €
4
2021
555.168
≈ 113 mil €
62.263
≈ 12,7 mil €
4
2020
681.266
≈ 141 mil €
180.430
≈ 37,3 mil €
3
2019
711.295
≈ 150 mil €
147.889
≈ 31,2 mil €
3
2018
824.215
≈ 177 mil €
159.125
≈ 34,2 mil €
2
2017
723.114
≈ 158 mil €
177.741
≈ 38,9 mil €
2
2016
634.042
≈ 141 mil €
84.467
≈ 18,8 mil €
2
2015
606.724
≈ 136 mil €
87.620
≈ 19,7 mil €
2
2014
492.792
≈ 111 mil €
45.782
≈ 10,3 mil €
2
2013
279.152
≈ 63,2 mil €
14.196
≈ 3,21 mil €
2
2012
278.482
≈ 62,5 mil €
71.144
≈ 16 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

20,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,86

Rotación de activos

2,73

Facturación por empleado

480 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2011-02-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FRONT ADVERTISING GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 27984579. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FRONT ADVERTISING GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FRONT ADVERTISING GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FRONT ADVERTISING GROUP SRL, CUI 27984579, nr. Reg. Com. J2011000228358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FRONT ADVERTISING GROUP SRL în 2025?

FRONT ADVERTISING GROUP SRL (CUI 27984579) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).