Volver a la búsqueda

INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL

ActivaRegistrada en IVA

INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL este o companie înființată în 2017 cu sediul în Municipiul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 126.586.217 lei și un profit net de 2.513.662 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 27555127 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #136CAEN 6210 #61

Información general

NombreINTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL
CUI27555127
N.º de registroJ2017000340359
DirecciónCONSILIUL EUROPEI, 2A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro13/02/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 M RON

vs 127 M RON

≈ 21,9 M €

Profit net (2025)

4,74 M RON

vs 2,51 M RON

≈ 941 mil €

Capitaluri proprii (2025)

98,5 M RON

vs 89,6 M RON

≈ 19,5 M €

Angajați (2025)

223
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110.312.432
≈ 21,9 M €
4.739.598
≈ 941 mil €
223
2024
126.586.217
≈ 25,4 M €
2.513.662
≈ 505 mil €
301
2023
117.610.840
≈ 23,8 M €
1.683.561
≈ 340 mil €
292
2022
143.499.904
≈ 29,1 M €
8.669.858
≈ 1,76 M €
317
2021
109.844.740
≈ 22,3 M €
6.494.626
≈ 1,32 M €
269
2020
102.843.432
≈ 21,3 M €
6.563.441
≈ 1,36 M €
292
2019
102.310.711
≈ 21,6 M €
6.690.119
≈ 1,41 M €
284
2018
84.261.483
≈ 18,1 M €
3.530.004
≈ 759 mil €
257
2017
58.315.650
≈ 12,8 M €
3.853.978
≈ 844 mil €
242
2016
99.762.071
≈ 22,2 M €
7.339.108
≈ 1,63 M €
216
2015
69.167.546
≈ 15,6 M €
4.955.693
≈ 1,11 M €
207
2014
56.720.866
≈ 12,8 M €
4.004.691
≈ 901 mil €
168
2013
42.241.103
≈ 9,56 M €
2.934.549
≈ 664 mil €
101
2012
32.014.094
≈ 7,18 M €
1.867.751
≈ 419 mil €
74

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

4,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

4,8%

Ratio de liquidez corriente

6,67

Rotación de activos

0,95

Facturación por empleado

495 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2010-10-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 27555127. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL, CUI 27555127, nr. Reg. Com. J2017000340359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL în 2025?

INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 27555127) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).