Volver a la búsqueda

PIFAI INVESTMENTS SRL

ActivaRegistrada en IVA

PIFAI INVESTMENTS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.398.727 lei și un profit net de 1.438.711 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 27428700 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #5059CAEN 6820 #1982

Información general

NombrePIFAI INVESTMENTS SRL
CUI27428700
N.º de registroJ2010001518350
DirecciónION VIDU, 15, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6820
Códigos CAEN autorizados68116812682068316832702071117112
Fecha de registro27/09/2010
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
FAVAGROSSA SILVIOadministrator
DAVINI LUIGIadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,46 M RON

vs 2,4 M RON

≈ 290 mil €

Profit net (2025)

843 mil RON

vs 1,44 M RON

≈ 167 mil €

Capitaluri proprii (2025)

10,4 M RON

vs 9,58 M RON

≈ 2,07 M €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.458.678
≈ 290 mil €
842.771
≈ 167 mil €
0
2024
2.398.727
≈ 482 mil €
1.438.711
≈ 289 mil €
1
2023
2.216.354
≈ 448 mil €
1.577.306
≈ 319 mil €
1
2022
2.010.532
≈ 408 mil €
1.347.687
≈ 273 mil €
1
2021
1.943.560
≈ 395 mil €
1.208.522
≈ 246 mil €
0
2020
1.941.734
≈ 401 mil €
1.081.500
≈ 224 mil €
—
2019
3.004.449
≈ 633 mil €
3.834.357
≈ 808 mil €
—
2018
3.538.198
≈ 760 mil €
2.010.651
≈ 432 mil €
—
2017
3.409.205
≈ 746 mil €
1.789.742
≈ 392 mil €
—
2016
3.345.615
≈ 745 mil €
1.876.011
≈ 418 mil €
—
2015
3.305.654
≈ 744 mil €
1.687.146
≈ 380 mil €
0
2014
3.316.142
≈ 746 mil €
1.756.718
≈ 395 mil €
0
2013
3.248.536
≈ 735 mil €
1.061.425
≈ 240 mil €
0
2012
2.996.320
≈ 672 mil €
915.263
≈ 205 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

57,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

8,1%

Ratio de liquidez corriente

4.153,15

Rotación de activos

0,14

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2010-09-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PIFAI INVESTMENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 27428700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PIFAI INVESTMENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PIFAI INVESTMENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PIFAI INVESTMENTS SRL, CUI 27428700, nr. Reg. Com. J2010001518350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PIFAI INVESTMENTS SRL în 2025?

PIFAI INVESTMENTS SRL (CUI 27428700) a avut o marjă de profit net de 57,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).