FIRE & RESCUE SERVICES SRL
FIRE & RESCUE SERVICES SRL este o societate cu sediul în București Sectorul 2 înființată în anul 2014. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.049.976 lei și un profit net de 1.471.764 lei cu 34 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 26980200 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: București #8078CAEN 8425 #16
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
8,05 M RON
≈ 1,6 M €
Profit net (2025)
1,47 M RON
≈ 292 mil €
Capitaluri proprii (2025)
9,91 M RON
≈ 1,97 M €
Angajați (2025)
2025
8,05 M RON
| 2013 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
|---|---|---|
| 2014 | 2,1 mil RON | Profit net: -33,4 mil RON |
| 2015 | 1,6 M RON | Profit net: 333 mil RON |
| 2016 | 2,58 M RON | Profit net: 660 mil RON |
| 2017 | 2,78 M RON | Profit net: 820 mil RON |
| 2018 | 3,51 M RON | Profit net: 1,4 M RON |
| 2019 | 5,88 M RON | Profit net: 1,82 M RON |
| 2020 | 13,5 M RON | Profit net: 6,11 M RON |
| 2021 | 5,92 M RON | Profit net: 724 mil RON |
| 2022 | 5,24 M RON | Profit net: 35,2 mil RON |
| 2023 | 7,01 M RON | Profit net: 815 mil RON |
| 2024 | 6,61 M RON | Profit net: 822 mil RON |
| 2025 | 8,05 M RON | Profit net: 1,47 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8.049.976 ≈ 1,6 M € | 1.471.764 ≈ 292 mil € | 34 |
| 2024 | 6.608.169 ≈ 1,33 M € | 822.202 ≈ 165 mil € | 36 |
| 2023 | 7.012.767 ≈ 1,42 M € | 814.999 ≈ 165 mil € | 50 |
| 2022 | 5.242.409 ≈ 1,06 M € | 35.200 ≈ 7,14 mil € | 47 |
| 2021 | 5.916.963 ≈ 1,2 M € | 723.868 ≈ 147 mil € | 46 |
| 2020 | 13.452.574 ≈ 2,78 M € | 6.107.177 ≈ 1,26 M € | 65 |
| 2019 | 5.882.462 ≈ 1,24 M € | 1.824.898 ≈ 385 mil € | 44 |
| 2018 | 3.514.240 ≈ 755 mil € | 1.397.508 ≈ 300 mil € | 29 |
| 2017 | 2.782.713 ≈ 609 mil € | 820.191 ≈ 180 mil € | 37 |
| 2016 | 2.581.845 ≈ 575 mil € | 659.596 ≈ 147 mil € | 29 |
| 2015 | 1.595.404 ≈ 359 mil € | 332.501 ≈ 74,8 mil € | 24 |
| 2014 | 2100 ≈ 472 € | -33.356 ≈ -7,5 mil € | 3 |
| 2013 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
18,3%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
14,8%
Ratio de liquidez corriente
2,76
Rotación de activos
0,53
Facturación por empleado
237 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2014-06-27 | — | |
| 2010-05-27 | 2012-07-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FIRE & RESCUE SERVICES SRL după CUI?
Cauți CUI 26980200. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FIRE & RESCUE SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FIRE & RESCUE SERVICES SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FIRE & RESCUE SERVICES SRL, CUI 26980200, nr. Reg. Com. J2014012218409, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FIRE & RESCUE SERVICES SRL în 2025?
FIRE & RESCUE SERVICES SRL (CUI 26980200) a avut o marjă de profit net de 18,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).