MEN SANA MEDICA SRL
MEN SANA MEDICA SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Municipiul Reşiţa. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8622.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 25589700 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Caraș-Severin #2640CAEN 8622 #7003
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
221 mil RON
≈ 43,8 mil €
Profit net (2025)
1,06 mil RON
≈ 211 €
Capitaluri proprii (2025)
2,83 mil RON
≈ 561 €
Angajați (2025)
2025
221 mil RON
| 2012 | 30,7 mil RON | Profit net: 499 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 61,1 mil RON | Profit net: 749 RON |
| 2014 | 51 mil RON | Profit net: 800 RON |
| 2015 | 42,7 mil RON | Profit net: 1,94 mil RON |
| 2016 | 35,3 mil RON | Profit net: 1,4 mil RON |
| 2017 | 40,6 mil RON | Profit net: 5,08 mil RON |
| 2018 | 44,5 mil RON | Profit net: 21,4 mil RON |
| 2019 | 28,9 mil RON | Profit net: 3,64 mil RON |
| 2020 | 43,9 mil RON | Profit net: 21,5 mil RON |
| 2022 | 31,7 mil RON | Profit net: 325 RON |
| 2023 | 113 mil RON | Profit net: 10,8 mil RON |
| 2024 | 153 mil RON | Profit net: 2,97 mil RON |
| 2025 | 221 mil RON | Profit net: 1,06 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.680 ≈ 43,8 mil € | 1064 ≈ 211 € | 1 | ||||
| 2024 | 152.553 ≈ 30,7 mil € | 2971 ≈ 597 € | 1 | ||||
| 2023 | 113.175 ≈ 22,9 mil € | 10.775 ≈ 2,18 mil € | 1 | ||||
| 2022 | 31.715 ≈ 6,43 mil € | 325 ≈ 65,9 € | 1 | ||||
| 2020 | 43.865 ≈ 9,07 mil € | 21.484 ≈ 4,44 mil € | — | ||||
| 2019 | 28.885 ≈ 6,09 mil € | 3642 ≈ 768 € | — | ||||
| 2018 | 44.481 ≈ 9,56 mil € | 21.408 ≈ 4,6 mil € | 1 | ||||
| 2017 | 40.630 ≈ 8,89 mil € | 5080 ≈ 1,11 mil € | 1 | ||||
| 2016 | 35.343 ≈ 7,87 mil € | 1398 ≈ 311 € | — | ||||
| 2015 | 42.696 ≈ 9,61 mil € | 1941 ≈ 437 € | 1 | ||||
| 2014 | 50.983 ≈ 11,5 mil € | 800 ≈ 180 € | 1 | ||||
| 2013 | 61.101 ≈ 13,8 mil € | 749 ≈ 169 € | 1 | ||||
| 2012 | 30.695 ≈ 6,89 mil € | 499 ≈ 112 € | 1 | ||||
| 2021 | No presentó balance para este año (confirmado por ANAF). | ||||||
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
0,5%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
37,7%
Ratio de liquidez corriente
0,39
Rotación de activos
4,38
Facturación por empleado
221 mil RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Empresas con administradores comunes
- BOUTIQUE VAR - VARA SRL
Administrador común: CIOHAT IOANA MIHAELA
- ROB ARMATUREN WELD S.R.L.
Administrador común: PASAT DELIA MIRELA
Întrebări frecvente
Cum verific firma MEN SANA MEDICA SRL după CUI?
Cauți CUI 25589700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEN SANA MEDICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MEN SANA MEDICA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MEN SANA MEDICA SRL, CUI 25589700, nr. Reg. Com. J2009000280117, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MEN SANA MEDICA SRL în 2025?
MEN SANA MEDICA SRL (CUI 25589700) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).