Volver a la búsqueda

SERV DAMARCO M & CD SRL

ActivaRegistrada en IVA

SERV DAMARCO M & CD SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 175.491 lei și un profit net de 72.394 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 25462587 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19520CAEN 8299 #4685

Información general

NombreSERV DAMARCO M & CD SRL
CUI25462587
N.º de registroJ35/932/2009
DirecciónB-dul TAKE IONESCU, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8299
Códigos CAEN autorizados3213329947918299
Fecha de registro17/04/2009
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
MUNTEANU MARIUSadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

163 mil RON

vs 175 mil RON

≈ 32,4 mil €

Profit net (2025)

97,9 mil RON

vs 72,4 mil RON

≈ 19,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

98,1 mil RON

vs 72,6 mil RON

≈ 19,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
163.380
≈ 32,4 mil €
97.866
≈ 19,4 mil €
1
2024
175.491
≈ 35,3 mil €
72.394
≈ 14,6 mil €
2
2023
174.715
≈ 35,3 mil €
72.682
≈ 14,7 mil €
2
2022
140.004
≈ 28,4 mil €
59.242
≈ 12 mil €
2
2021
111.712
≈ 22,7 mil €
48.773
≈ 9,91 mil €
2
2020
109.979
≈ 22,7 mil €
47.028
≈ 9,72 mil €
2
2019
108.067
≈ 22,8 mil €
44.572
≈ 9,39 mil €
2
2018
106.457
≈ 22,9 mil €
46.472
≈ 9,99 mil €
2
2017
96.037
≈ 21 mil €
43.587
≈ 9,54 mil €
2
2016
94.361
≈ 21 mil €
43.864
≈ 9,77 mil €
2
2015
81.447
≈ 18,3 mil €
33.400
≈ 7,51 mil €
2
2014
64.667
≈ 14,5 mil €
21.290
≈ 4,79 mil €
2
2013
59.664
≈ 13,5 mil €
15.984
≈ 3,62 mil €
2
2012
53.415
≈ 12 mil €
10.784
≈ 2,42 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

4,68

Rotación de activos

1,32

Facturación por empleado

163 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2009-04-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERV DAMARCO M & CD SRL după CUI?

Cauți CUI 25462587. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERV DAMARCO M & CD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERV DAMARCO M & CD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERV DAMARCO M & CD SRL, CUI 25462587, nr. Reg. Com. J35/932/2009, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERV DAMARCO M & CD SRL în 2025?

SERV DAMARCO M & CD SRL (CUI 25462587) a avut o marjă de profit net de 59,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).