DENCONSULT SRL
DENCONSULT SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 231.595 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 24859334 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Mureș #8095CAEN 6920 #5479
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
268 mil RON
≈ 53,1 mil €
Profit net (2025)
94,5 mil RON
≈ 18,8 mil €
Capitaluri proprii (2025)
94,8 mil RON
≈ 18,8 mil €
Angajați (2025)
2025
268 mil RON
| 2012 | 112 mil RON | Profit net: 75,9 mil RON |
|---|---|---|
| 2013 | 136 mil RON | Profit net: 74,2 mil RON |
| 2014 | 140 mil RON | Profit net: 89,7 mil RON |
| 2015 | 123 mil RON | Profit net: 72,2 mil RON |
| 2016 | 117 mil RON | Profit net: 64,9 mil RON |
| 2017 | 121 mil RON | Profit net: 74,9 mil RON |
| 2018 | 129 mil RON | Profit net: 88,6 mil RON |
| 2019 | 130 mil RON | Profit net: 83,3 mil RON |
| 2020 | 139 mil RON | Profit net: 95,8 mil RON |
| 2021 | 150 mil RON | Profit net: 107 mil RON |
| 2022 | 158 mil RON | Profit net: 117 mil RON |
| 2023 | 213 mil RON | Profit net: 151 mil RON |
| 2024 | 232 mil RON | Profit net: 162 mil RON |
| 2025 | 268 mil RON | Profit net: 94,5 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 267.600 ≈ 53,1 mil € | 94.548 ≈ 18,8 mil € | 1 |
| 2024 | 231.595 ≈ 46,6 mil € | 161.973 ≈ 32,6 mil € | 1 |
| 2023 | 212.808 ≈ 43 mil € | 150.825 ≈ 30,5 mil € | 1 |
| 2022 | 158.326 ≈ 32,1 mil € | 117.263 ≈ 23,8 mil € | 1 |
| 2021 | 150.000 ≈ 30,5 mil € | 106.743 ≈ 21,7 mil € | 1 |
| 2020 | 138.800 ≈ 28,7 mil € | 95.775 ≈ 19,8 mil € | 1 |
| 2019 | 130.242 ≈ 27,4 mil € | 83.343 ≈ 17,6 mil € | 1 |
| 2018 | 128.614 ≈ 27,6 mil € | 88.603 ≈ 19 mil € | 1 |
| 2017 | 121.498 ≈ 26,6 mil € | 74.901 ≈ 16,4 mil € | 1 |
| 2016 | 116.841 ≈ 26 mil € | 64.895 ≈ 14,5 mil € | 1 |
| 2015 | 123.202 ≈ 27,7 mil € | 72.156 ≈ 16,2 mil € | 1 |
| 2014 | 140.243 ≈ 31,6 mil € | 89.679 ≈ 20,2 mil € | 1 |
| 2013 | 135.852 ≈ 30,7 mil € | 74.229 ≈ 16,8 mil € | 1 |
| 2012 | 111.675 ≈ 25,1 mil € | 75.927 ≈ 17 mil € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
35,3%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
99,7%
Ratio de liquidez corriente
0,97
Rotación de activos
1,2
Facturación por empleado
268 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Empresas con administradores comunes
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A.
Administrador común: DENEŞ DANIELA-TASIA
Întrebări frecvente
Cum verific firma DENCONSULT SRL după CUI?
Cauți CUI 24859334. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENCONSULT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DENCONSULT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DENCONSULT SRL, CUI 24859334, nr. Reg. Com. J26/2099/2008, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DENCONSULT SRL în 2025?
DENCONSULT SRL (CUI 24859334) a avut o marjă de profit net de 35,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).