Volver a la búsqueda

C & C TECHNOLOGIES SRL

ActivaRegistrada en IVA

C & C TECHNOLOGIES SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 183.690 lei și un profit net de 61.319 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 24789883 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18542CAEN 7112 #9436

Información general

NombreC & C TECHNOLOGIES SRL
CUI24789883
N.º de registroJ2008004123352
DirecciónP-ţa PLEVNEI, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Códigos CAEN autorizados332043324613461470227112
Fecha de registro25/11/2008
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
COJEREAN CORNELIUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

184 mil RON

vs 40,2 mil RON

≈ 36,5 mil €

Profit net (2025)

61,3 mil RON

vs 837 RON

≈ 12,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

61,6 mil RON

vs 22,9 mil RON

≈ 12,2 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
183.690
≈ 36,5 mil €
61.319
≈ 12,2 mil €
1
2024
40.175
≈ 8,08 mil €
837
≈ 168 €
1
2023
—
0
≈ 0 €
—
2022
—
0
≈ 0 €
—
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
—
-1232
≈ -255 €
—
2018
—
-1232
≈ -265 €
—
2017
—
-1232
≈ -270 €
—
2016
—
-1232
≈ -274 €
—
2015
—
0
≈ 0 €
—
2014
0
≈ 0 €
-2624
≈ -590 €
—
2013
0
≈ 0 €
-4366
≈ -988 €
—
2012
0
≈ 0 €
-7386
≈ -1,66 mil €
0
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

33,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,6%

Ratio de liquidez corriente

1,41

Rotación de activos

1,79

Facturación por empleado

184 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-02-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma C & C TECHNOLOGIES SRL după CUI?

Cauți CUI 24789883. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C & C TECHNOLOGIES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C & C TECHNOLOGIES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C & C TECHNOLOGIES SRL, CUI 24789883, nr. Reg. Com. J2008004123352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C & C TECHNOLOGIES SRL în 2025?

C & C TECHNOLOGIES SRL (CUI 24789883) a avut o marjă de profit net de 33,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).