Volver a la búsqueda

VVV TOUR SRL

Activa

VVV TOUR SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Luna, Comuna Luna, Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 281.869 lei și un profit net de 82.564 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 23869836 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #18984CAEN 7911 #556

Información general

NombreVVV TOUR SRL
CUI23869836
N.º de registroJ2008002172129
Dirección1 Decembrie 1918, 156, Sat Luna, Comuna Luna, Cluj
Código CAEN principal7911
Códigos CAEN autorizados662279117990811082108299
Fecha de registro14/05/2008
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

282 mil RON

vs 245 mil RON

≈ 55,9 mil €

Profit net (2025)

82,6 mil RON

vs 62,3 mil RON

≈ 16,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

83,2 mil RON

vs 62,6 mil RON

≈ 16,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
281.869
≈ 55,9 mil €
82.564
≈ 16,4 mil €
1
2024
245.138
≈ 49,3 mil €
62.274
≈ 12,5 mil €
1
2023
224.559
≈ 45,4 mil €
66.501
≈ 13,4 mil €
1
2022
199.253
≈ 40,4 mil €
75.921
≈ 15,4 mil €
1
2021
141.466
≈ 28,8 mil €
15.956
≈ 3,24 mil €
1
2020
85.435
≈ 17,7 mil €
1829
≈ 378 €
1
2019
141.318
≈ 29,8 mil €
16.438
≈ 3,46 mil €
1
2018
129.617
≈ 27,9 mil €
42.122
≈ 9,05 mil €
1
2017
97.232
≈ 21,3 mil €
9332
≈ 2,04 mil €
1
2016
78.384
≈ 17,5 mil €
2143
≈ 477 €
1
2015
75.483
≈ 17 mil €
6042
≈ 1,36 mil €
1
2014
67.267
≈ 15,1 mil €
301
≈ 67,7 €
1
2013
79.932
≈ 18,1 mil €
670
≈ 152 €
1
2012
73.976
≈ 16,6 mil €
2194
≈ 492 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

29,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,3%

Ratio de liquidez corriente

0,84

Rotación de activos

0,84

Facturación por empleado

282 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VVV TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 23869836. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VVV TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VVV TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VVV TOUR SRL, CUI 23869836, nr. Reg. Com. J2008002172129, sediu Sat Luna, Comuna Luna, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VVV TOUR SRL în 2025?

VVV TOUR SRL (CUI 23869836) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).