Volver a la búsqueda

INSTEL TOP GRUP SRL

ActivaRegistrada en IVA

INSTEL TOP GRUP SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în sat Găgeni, comuna Păulești, județul Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 19.301.888 lei și un profit net de 3.123.984 lei cu 8 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 23593934 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Prahova #448CAEN 4690 #386

Información general

NombreINSTEL TOP GRUP SRL
CUI23593934
N.º de registroJ2008000899291
DirecciónNicolae Brâncoveanu, 6, Sat Găgeni, Comuna Păuleşti, Prahova
Código CAEN principal4690
Fecha de registro26/03/2008
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

19,3 M RON

vs 15,1 M RON

≈ 3,83 M €

Profit net (2025)

3,12 M RON

vs 2,66 M RON

≈ 620 mil €

Capitaluri proprii (2025)

3,13 M RON

vs 2,66 M RON

≈ 621 mil €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
19.301.888
≈ 3,83 M €
3.123.984
≈ 620 mil €
8
2024
15.120.159
≈ 3,04 M €
2.655.381
≈ 534 mil €
5
2023
6.078.307
≈ 1,23 M €
918.767
≈ 186 mil €
5
2022
5.561.541
≈ 1,13 M €
1.032.499
≈ 209 mil €
5
2021
4.680.107
≈ 951 mil €
942.730
≈ 192 mil €
5
2020
3.513.131
≈ 726 mil €
852.751
≈ 176 mil €
4
2019
2.682.400
≈ 565 mil €
413.699
≈ 87,2 mil €
4
2018
2.730.252
≈ 587 mil €
340.625
≈ 73,2 mil €
4
2017
2.414.933
≈ 529 mil €
353.794
≈ 77,4 mil €
4
2016
2.084.068
≈ 464 mil €
263.932
≈ 58,8 mil €
5
2015
2.048.739
≈ 461 mil €
255.352
≈ 57,4 mil €
4
2014
1.989.632
≈ 448 mil €
322.796
≈ 72,6 mil €
4
2013
1.215.251
≈ 275 mil €
229.944
≈ 52 mil €
2
2012
808.019
≈ 181 mil €
-17.859
≈ -4,01 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

16,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,37

Rotación de activos

1,82

Facturación por empleado

2,41 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2008-03-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INSTEL TOP GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 23593934. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSTEL TOP GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INSTEL TOP GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INSTEL TOP GRUP SRL, CUI 23593934, nr. Reg. Com. J2008000899291, sediu Sat Găgeni, Comuna Păuleşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INSTEL TOP GRUP SRL în 2025?

INSTEL TOP GRUP SRL (CUI 23593934) a avut o marjă de profit net de 16,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).